Mistrzostwa Polski w Kickboxingu kick light za nami !

  • Wydrukuj
  • Email
  • Mistrzostwa Polski w Kickboxingu kick light za nami !. Co to były za sportowe emocje! W dniach 10-12 marca 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Weteranów w kickboxingu w formule kick light, które miały miejsce w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jarosławiu. Patronem honorowym tego wydarzenia był Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan, Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Burmistrz miasta Jarosławia Waldemar Paluch. Było to pierwsze wydarzenie sportowe w Jarosławiu w takim formacie. Powiat Jarosławski reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu - Marian Fedor, który kibicował zawodnikom, a następnie złożył, wraz z upominkami - gratulacje i wyrazy uznania. Za nami zdecydowanie najważniejsze zawody sportowe Polskiego Związku Kickboxingu, w których skład wchodziły dwie gale finałowe przeprowadzone na najwyższym poziomie. Mistrzostwa podzielone były na trzy dni, z czego piątek przeznaczony był na weryfikacje wstępne zawodników .W sobotę odbyły się walki eliminacyjne oraz Gala Finałowa Juniorów oraz Oficjalne otwarcie Mistrzostw. Niedziela przeznaczona była na walki eliminacyjne, półfinałowe i finałowe Masters. Kulminacją rywalizacji w tym wydarzeniu była uroczysta Gala Finałowa. Wyniki dostępne są TUTAJ Zdj. Monika Maj - Lichończak
  • Galeria

Co to były za sportowe emocje! W dniach 10-12 marca 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Weteranów w kickboxingu w formule kick light, które miały miejsce w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

Patronem honorowym tego wydarzenia był Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan, Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Burmistrz miasta Jarosławia Waldemar Paluch. Było to pierwsze wydarzenie sportowe w Jarosławiu w takim formacie. Powiat Jarosławski reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu - Marian Fedor, który kibicował zawodnikom, a następnie złożył, wraz z upominkami - gratulacje i wyrazy uznania.

Za nami zdecydowanie najważniejsze zawody sportowe Polskiego Związku Kickboxingu, w których skład wchodziły dwie gale finałowe przeprowadzone na najwyższym poziomie. Mistrzostwa podzielone były na trzy dni, z czego piątek przeznaczony był na weryfikacje wstępne zawodników .W sobotę odbyły się walki eliminacyjne oraz Gala Finałowa Juniorów oraz Oficjalne otwarcie Mistrzostw. Niedziela przeznaczona była na walki eliminacyjne, półfinałowe i finałowe Masters. Kulminacją rywalizacji w tym wydarzeniu była uroczysta Gala Finałowa.

Wyniki dostępne są TUTAJ

 

Zdj. Monika Maj - Lichończak