Wymarzony początek roku Oxynet w Superlidze!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Wymarzony początek roku Oxynet w Superlidze!. 2 zwycięstwa i komplet 6 punktów – to wymarzony początek KSTS Oxynet Jarosław w 2024 roku w Lotto Superlidze. Podopieczni trenera-menedżera Kamila Dziukiewicza w swojej hali pokonali AZS AWFiS Balta Gdańsk 3:1 i Palmiarnię Zielona Góra 3:1. Nigeryjczyk z portugalskim paszportem Quadri Aruna zagrał jak na lidera przystało i wygrał 4 pojedynki. Niepokonany był także Ukrainiec Yaroslav Zhmudenko 2-0. Ambitnie grał Alan Kulczycki, któremu brakowało szczęścia w końcówkach kilku setów. W składzie byli także Szymon Brud i Irańczyk Mohamadali Rouintanesfahani. Oxynet ma na koncie 20 punktów, zajmuje 2 miejsce w tabeli Grupy Spadkowej, premiowane awansem do najlepszej ósemki, czyli play-off. Jak rywalizował nasz zespół w poprzednim tygodniu? Pierwsze zwycięstwo Oxynetu w 2024 roku! W swoim pierwszym meczu w 2024 roku Oxynet Jarosław zdobył 3 punkty, pokonując AZS AWFiS Balta Gdańsk 3:1. W poprzedniej rundzie, 2 miesiące temu w Gdańsku Oxynet zwyciężył również 3:1. Dwa punkty zdobył Japończyk Yuto Kizukuri, a jeden Ukrainiec Yaroslaw Zhmudenko. Teraz w roli lidera wystąpił Nigeryjczyk z portugalskim paszportem Quadri Aruna, a swoją grę wygrał także Yaroslav Zhmudenko. Quadri Aruna triumfował w pojedynkach z Tomaszem Tomaszukiem 3:0 i Szymonem Malickim 3:2. Z kolei Yaroslav Zhmudenko pokonał Szymona Malickiego 3:2. Piątego, skróconego seta nasz zawodnik rozpoczął od prowadzenia 4:0. Do sukcesu brakowało dwóch punktów… Tymczasem rywal zdobył 3 punkty z rzędu. Wtedy trener-menedżer Kamil Dziukiewicz zdecydował o minutowej przerwie. A po niej reprezentant Ukrainy wywalczył piąty punkt i ostatecznie triumfował 6:4. Dobrze rywalizację z Diogo Carvalho rozpoczął Alan Kulczycki. W pierwszym secie prowadził 9:7 i wtedy Portugalczyk zagrał szczęśliwą piłkę, a potem było 10:8. Niestety przegrał 10:12. Kolejne sety dla przeciwnika. Oxynet Jarosław – AZS AWFiS Balta Gdańsk 3:1 Quadri Aruna – Tomasz Tomaszuk 3:0 (11:5, 11:6, 16:14) Yaroslav Zhmudenko – Szymon Malicki 3:2 (11:7, 7:11, 11:5, 8:11, 6:4) Alan Kulczycki - Diogo Carvalho 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) Quadri Aruna – Szymon Malicki 3:2 (11:7, 11:6, 7:11, 9:11, 6:4) Słodkie zwycięstwo Oxynetu w Tłusty Czwartek Prezes-menedżer Kamil Dziukiewicz zadbał o pączki dla kibiców, a zawodnicy KSTS Oxynet Jarosław stanęli na wysokości zadania i w Tłusty Czwartek odnieśli zwycięstwo w Lotto Superlidze. Nasza drużyna pokonała Palmiarnia Zielona Góra 3:1, dwa punkty zdobył Quadri Aruna, a jeden Yaroslav Zhmudenko. Dobry pojedynek rozegrał też Alan Kulczycki. Drugi raz z rzędu komplet punktów wywalczył Nigeryjczyk z portugalskim paszportem Quadri Aruna. Pokonał Patryka Bieleckiego 3:0 i Irańczyka Navida Shamsa 3:2. Ten drugi był bardzo wyrównany, ale tylko do stanu 1:2. Czwartego seta pingpongista Oxynetu wygrał wysoko do 5, a w ostatnim rozgromił rywala 6:0. Niewiele zabrakło aby Alan Kulczycki ograł Navida Shamsa. Końcowy wynik 0:3 może wskazywać, że to był jednostronny pojedynek, tymczasem wszystkie sety kończyły się na przewagi. W drugim Alan Kulczycki prowadził 10:9, a w trzecim 10:8 i 12:11. W pierwszym z kolei odrobił straty od 6:10 do 10:10. 15 i 17 marca zagramy na wyjeździe, odpowiednio w Suchedniowie i Zamościu. To będą spotkania decydujące o awansie do play-off. W ostatniej kolejce Oxynet spotka się 5 kwietnia w Jarosławiu z Poltarex Pogonią Lębork. Oxynet Jarosław – Palmiarnia Zielona Góra 3:1 Quadri Aruna – Patryk Bielecki 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) Alan Kulczycki – Navid Shams 0:3 (10:12, 10:12, 12:14) Yaroslav Zhmudenko – Mateusz Zalewski 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) Quadri Aruna – Navid Shams 3:2 (12:10, 13:15, 11:13, 11:5, 6:0) Tabela: Grupa Spadkowa 1. Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 6-7 21 pkt 2. OXYNET JAROSŁAW 6-7 20 3. Akademia Zamojska 6-7 17 4. AZS AWFiS Balta Gdańsk 4-8 11 5. Palmiarnia Zielona Góra 2-11 8 6. Pogoń Poltarex Lębork 2-10 5 *dwa najlepsze zespoły awansują do play-off Świetny turniej dla amatorów w Jarosławiu Ewa Bocian, Bartłomiej Niedźwiedź i Mirosław Dudek zwyciężyli w poszczególnych kategoriach w II Amatorskim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Radnego Powiatu Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Stanisława Kłopota. W turnieju udział wzięło 59 zawodniczek i zawodników,  którzy przyjechali min. z Lublina, Tarnobrzega, Biłgoraja, Narola, Tryńczy,  Woli Komborskiej, Grodziska Dolnego, Cieszanowa, Rzeszowa, Leżajska, Przemyśla, Mołodycza, Szówska, Majdanu Sieniawskiego, Rozborza. Zawody przebiegły na wysokim poziomie sportowym i w świetnej atmosferze. Wiele pojedynków było bardzo wyrównanych. A grający wysoko ocenili organizatorów za przygotowanie imprezy. Statuetki dla najmłodszego zawodnika otrzymał Paweł Sebastianka, a dla najstarszego Jan Pudło. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Bartłomieja Niedźwiedzia. Klasyfikacja poszczególnych kategorii: Kobiety 1 - Ewa Bocian ( Lublin ) 2 - Katarzyna Hawro ( Jarosław) 3 - Renata Mazurek ( Majdan Sieniawski) 4 - Dominika Szczepanik ( Rozbórz) Mężczyźni do 50 lat: 1 - Bartłomiej Niedźwiedź ( Lublin) 2 - Szczepko Góreczny ( Stalowa Wola) 3 - Piotr Maciałek ( Jarosław) 4 - Daniel Szcześniak ( Biłgoraj) Mężczyźni powyżej 50 lat: 1 - Mirosław Dudek ( Narol ) 2 - Marek Gudzelak ( Jarosław) 3 - Jarek Pysiak ( Jarosław) 4 - Marek Raba ( Jarosław) Wkrótce początek rundy rewanżowej w 2 lidze Wicelider 2 ligi – Szkoła Mistrzostwa Sportowego Pegaz Jarosław – w sobotę, 2 marca rozpocznie rywalizację w rundzie rewanżowej. Nasz zespół spotka się u siebie z KS Gorce Nowy Targ. Z kolei tydzień później SMS Pegaz zagra na wyjeździe z KS Spektrum-Karpol Słopnice. W 11 spotkaniach tenisiści stołowi z Jarosławia zdobyli 19 punktów, a do lidera KU AZS Politechnika II Rzeszów tracą zaledwie 1 pkt. Dalej w tabeli są SKT I LO Wiki Sanok 18, Gorce 16, Spektrum-Karpol 15 i Bronowianka Kraków 12. Informacja prasowa (tekst, zdj.) Oxynet Jarosław
  • Galeria

2 zwycięstwa i komplet 6 punktów – to wymarzony początek KSTS Oxynet Jarosław w 2024 roku w Lotto Superlidze. Podopieczni trenera-menedżera Kamila Dziukiewicza w swojej hali pokonali AZS AWFiS Balta Gdańsk 3:1 i Palmiarnię Zielona Góra 3:1.

Nigeryjczyk z portugalskim paszportem Quadri Aruna zagrał jak na lidera przystało i wygrał 4 pojedynki. Niepokonany był także Ukrainiec Yaroslav Zhmudenko 2-0. Ambitnie grał Alan Kulczycki, któremu brakowało szczęścia w końcówkach kilku setów.

W składzie byli także Szymon Brud i Irańczyk Mohamadali Rouintanesfahani.

Oxynet ma na koncie 20 punktów, zajmuje 2 miejsce w tabeli Grupy Spadkowej, premiowane awansem do najlepszej ósemki, czyli play-off.

Jak rywalizował nasz zespół w poprzednim tygodniu?

Pierwsze zwycięstwo Oxynetu w 2024 roku!

W swoim pierwszym meczu w 2024 roku Oxynet Jarosław zdobył 3 punkty, pokonując AZS AWFiS Balta Gdańsk 3:1.

W poprzedniej rundzie, 2 miesiące temu w Gdańsku Oxynet zwyciężył również 3:1. Dwa punkty zdobył Japończyk Yuto Kizukuri, a jeden Ukrainiec Yaroslaw Zhmudenko. Teraz w roli lidera wystąpił Nigeryjczyk z portugalskim paszportem Quadri Aruna, a swoją grę wygrał także Yaroslav Zhmudenko.

Quadri Aruna triumfował w pojedynkach z Tomaszem Tomaszukiem 3:0 i Szymonem Malickim 3:2.

Z kolei Yaroslav Zhmudenko pokonał Szymona Malickiego 3:2. Piątego, skróconego seta nasz zawodnik rozpoczął od prowadzenia 4:0. Do sukcesu brakowało dwóch punktów… Tymczasem rywal zdobył 3 punkty z rzędu. Wtedy trener-menedżer Kamil Dziukiewicz zdecydował o minutowej przerwie. A po niej reprezentant Ukrainy wywalczył piąty punkt i ostatecznie triumfował 6:4.

Dobrze rywalizację z Diogo Carvalho rozpoczął Alan Kulczycki. W pierwszym secie prowadził 9:7 i wtedy Portugalczyk zagrał szczęśliwą piłkę, a potem było 10:8. Niestety przegrał 10:12. Kolejne sety dla przeciwnika.

Oxynet Jarosław – AZS AWFiS Balta Gdańsk 3:1

Quadri Aruna – Tomasz Tomaszuk 3:0 (11:5, 11:6, 16:14)

Yaroslav Zhmudenko – Szymon Malicki 3:2 (11:7, 7:11, 11:5, 8:11, 6:4)

Alan Kulczycki - Diogo Carvalho 0:3 (10:12, 8:11, 4:11)

Quadri Aruna – Szymon Malicki 3:2 (11:7, 11:6, 7:11, 9:11, 6:4)

Słodkie zwycięstwo Oxynetu w Tłusty Czwartek

Prezes-menedżer Kamil Dziukiewicz zadbał o pączki dla kibiców, a zawodnicy KSTS Oxynet Jarosław stanęli na wysokości zadania i w Tłusty Czwartek odnieśli zwycięstwo w Lotto Superlidze.

Nasza drużyna pokonała Palmiarnia Zielona Góra 3:1, dwa punkty zdobył Quadri Aruna, a jeden Yaroslav Zhmudenko. Dobry pojedynek rozegrał też Alan Kulczycki.

Drugi raz z rzędu komplet punktów wywalczył Nigeryjczyk z portugalskim paszportem Quadri Aruna. Pokonał Patryka Bieleckiego 3:0 i Irańczyka Navida Shamsa 3:2. Ten drugi był bardzo wyrównany, ale tylko do stanu 1:2. Czwartego seta pingpongista Oxynetu wygrał wysoko do 5, a w ostatnim rozgromił rywala 6:0.

Niewiele zabrakło aby Alan Kulczycki ograł Navida Shamsa. Końcowy wynik 0:3 może wskazywać, że to był jednostronny pojedynek, tymczasem wszystkie sety kończyły się na przewagi. W drugim Alan Kulczycki prowadził 10:9, a w trzecim 10:8 i 12:11. W pierwszym z kolei odrobił straty od 6:10 do 10:10.

15 i 17 marca zagramy na wyjeździe, odpowiednio w Suchedniowie i Zamościu. To będą spotkania decydujące o awansie do play-off. W ostatniej kolejce Oxynet spotka się 5 kwietnia w Jarosławiu z Poltarex Pogonią Lębork.

Oxynet Jarosław – Palmiarnia Zielona Góra 3:1

Quadri Aruna – Patryk Bielecki 3:0 (11:9, 11:3, 11:9)

Alan Kulczycki – Navid Shams 0:3 (10:12, 10:12, 12:14)

Yaroslav Zhmudenko – Mateusz Zalewski 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)

Quadri Aruna – Navid Shams 3:2 (12:10, 13:15, 11:13, 11:5, 6:0)

Tabela:

Grupa Spadkowa

1. Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 6-7 21 pkt

2. OXYNET JAROSŁAW 6-7 20

3. Akademia Zamojska 6-7 17

4. AZS AWFiS Balta Gdańsk 4-8 11

5. Palmiarnia Zielona Góra 2-11 8

6. Pogoń Poltarex Lębork 2-10 5

*dwa najlepsze zespoły awansują do play-off

 

Świetny turniej dla amatorów w Jarosławiu

Ewa Bocian, Bartłomiej Niedźwiedź i Mirosław Dudek zwyciężyli w poszczególnych kategoriach w II Amatorskim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Radnego Powiatu Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Stanisława Kłopota.

W turnieju udział wzięło 59 zawodniczek i zawodników,  którzy przyjechali min. z Lublina, Tarnobrzega, Biłgoraja, Narola, Tryńczy,  Woli Komborskiej, Grodziska Dolnego, Cieszanowa, Rzeszowa, Leżajska, Przemyśla, Mołodycza, Szówska, Majdanu Sieniawskiego, Rozborza.

Zawody przebiegły na wysokim poziomie sportowym i w świetnej atmosferze. Wiele pojedynków było bardzo wyrównanych. A grający wysoko ocenili organizatorów za przygotowanie imprezy.

Statuetki dla najmłodszego zawodnika otrzymał Paweł Sebastianka,

a dla najstarszego Jan Pudło. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Bartłomieja Niedźwiedzia.

Klasyfikacja poszczególnych kategorii:

Kobiety

1 - Ewa Bocian ( Lublin )

2 - Katarzyna Hawro ( Jarosław)

3 - Renata Mazurek ( Majdan Sieniawski)

4 - Dominika Szczepanik ( Rozbórz)

Mężczyźni do 50 lat:

1 - Bartłomiej Niedźwiedź ( Lublin)

2 - Szczepko Góreczny ( Stalowa Wola)

3 - Piotr Maciałek ( Jarosław)

4 - Daniel Szcześniak ( Biłgoraj)

Mężczyźni powyżej 50 lat:

1 - Mirosław Dudek ( Narol )

2 - Marek Gudzelak ( Jarosław)

3 - Jarek Pysiak ( Jarosław)

4 - Marek Raba ( Jarosław)

 

Wkrótce początek rundy rewanżowej w 2 lidze

Wicelider 2 ligi – Szkoła Mistrzostwa Sportowego Pegaz Jarosław – w sobotę, 2 marca rozpocznie rywalizację w rundzie rewanżowej.

Nasz zespół spotka się u siebie z KS Gorce Nowy Targ. Z kolei tydzień później SMS Pegaz zagra na wyjeździe z KS Spektrum-Karpol Słopnice.

W 11 spotkaniach tenisiści stołowi z Jarosławia zdobyli 19 punktów, a do lidera KU AZS Politechnika II Rzeszów tracą zaledwie 1 pkt. Dalej w tabeli są SKT I LO Wiki Sanok 18, Gorce 16, Spektrum-Karpol 15 i Bronowianka Kraków 12.

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) Oxynet Jarosław