WITAMY NOWEGO TRENERA JKS Jarosław Bogdan Zając

• WITAMY NOWEGO TRENERA JKS Jarosław Bogdan Zając. 3 lipca 2024 r. odbyła się konferencja prasowa, na której obecni byli kluczowi przedstawiciele lokalnych władz oraz zarządu klubu JKS Jarosław. W spotkaniu wzięli udział: Kamil Dziukiewicz Starosta Jarosławski, Wicestarosta Krzysztof Cebulak, Burmistrz Miasta Jarosławia Marcin Nazarewicz, Prezes Klubu JKS Gracjan Dziukiewicz, Wiceprezes Klubu JKS Michał Cebula, Trener Bogdan Zając Głównym punktem programu było oficjalne przedstawienie nowego trenera drużyny piłkarskiej, Bogdana Zająca. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w nowym sezonie.