WITAMY NOWEGO TRENERA JKS Jarosław Bogdan Zając

• WITAMY NOWEGO TRENERA JKS Jarosław Bogdan Zając. WITAMY NOWEGO TRENERA JKS Jarosław Bogdan Zając Dzisiaj także tj. 3 lipca 2024 r. odbyła się konferencja prasowa, na której obecni byli kluczowi przedstawiciele lokalnych władz oraz zarządu klubu JKS. W spotkaniu wzięli udział: Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławskiego Wicestarosta jarosławski Krzysztof Cebulak Burmistrz Miasta Jarosławia Marcin Nazarewicz Prezes Klubu JKS Gracjan Dziukiewicz Wiceprezes Klubu JKS Michał Cebula Trener Bogdan Zając Punktem programu było oficjalne przedstawienie nowego trenera drużyny piłkarskiej, Bogdana Zająca. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w nowym sezonie.
  • Galeria

WITAMY NOWEGO TRENERA JKS Jarosław Bogdan Zając

W spotkaniu wzięli udział:

Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławskiego

Wicestarosta jarosławski Krzysztof Cebulak