Charytatywny turniej koszykówki

• Charytatywny turniej koszykówki. Starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz serdecznie zaprasza na niesamowity, chwilami także zabawny, ale przede wszystkim charytatywny turniej koszykówki, w którym samorządowcy zmierzą się z reprezentacjami szkół (nauczyciele + uczniowie)! Turniej odbędzie się w ramach tegorocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Będzie sportowa rywalizacja, dużo śmiechu, a co najważniejsze – gramy w szczytnym celu! Wspieramy Alicję Kusy – uczennicę Zespołu Szkół Innowacyjnych, która cierpi z powodu poważnej choroby i zbiera środki na kosztowną operację. Oprócz kibicowania, możecie dołożyć swoją cegiełkę do tej pięknej inicjatywy. Kiedy? – 25 października 2024 r. Gdzie? – Sala sportowa SOSW w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II 30 Przyjdźcie z rodziną, znajomymi, a nawet sąsiadami! Gwarantujemy emocje, świetną atmosferę i dobrą zabawę! Do zobaczenia na boisku! Wspierajmy Alicję, grajmy razem! Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Jarosławiu oraz SOSW w Jarosławiu.

Turniej odbędzie się w ramach tegorocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Oprócz kibicowania, możecie dołożyć swoją cegiełkę do tej pięknej inicjatywy.

Kiedy? – 25 października 2024 r.

Gdzie? – Sala sportowa SOSW w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II 30

Wspierajmy Alicję, grajmy razem!