Pożegnanie klas 8 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Pożegnanie klas 8 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. „Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.” W środę, 24 czerwca, odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Dla tej wyjątkowej młodzieży to chwila szczególna - moment, w którym zamykają za sobą bezpieczne drzwi szkoły podstawowej, by z pełnym impetem wbiec w świat szkół średnich. W uroczystym pożegnaniu młodych mistrzów w imieniu starosty jarosławskiego Kamila Dziukiewicza udział wzięła naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Monika Maziarz. Drodzy Absolwenci! Pokazaliście, czym jest prawdziwa dyscyplina, pasja i wytrwałość. Łączenie codziennej nauki z wymagającymi treningami to prawdziwa szkoła charakteru, którą zdaliście na medal. Dziś zamykacie ważny rozdział, ale Wasz bieg po życiowe i sportowe sukcesy dopiero się rozkręca! Pożegnanie miało nie tylko oficjalny, ale i niezwykle artystyczny charakter. Młodzi sportowcy udowodnili, że mają talenty nie tylko na boiskach – uroczystość uświetniły bowiem występy muzyczne na instrumentach oraz pełne humoru i emocji scenki teatralne w wykonaniu uczniów, które wywołały wzruszenie i uśmiech na twarzach zgromadzonych. Ogromne podziękowania i słowa uznania kierujemy również do Dyrekcji, nauczycieli, trenerów oraz rodziców - Wasz codzienny trud i wsparcie były fundamentem każdego zdobytego przez tych młodych ludzi punktu, bramki czy medalu. Życzymy Wam bezpiecznych, pełnych słońca wakacji, udanej rekrutacji i niegasnącej pasji do sportu. Pamiętajcie, że powiat jarosławski zawsze gra w Waszej drużynie i mocno Wam kibicuje! Zdjęcia/tekst: Dominika Kalińska
  • Galeria

„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

W środę, 24 czerwca, odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Dla tej wyjątkowej młodzieży to chwila szczególna - moment, w którym zamykają za sobą bezpieczne drzwi szkoły podstawowej, by z pełnym impetem wbiec w świat szkół średnich. W uroczystym pożegnaniu młodych mistrzów w imieniu starosty jarosławskiego Kamila Dziukiewicza udział wzięła naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Monika Maziarz.

Drodzy Absolwenci! Pokazaliście, czym jest prawdziwa dyscyplina, pasja i wytrwałość. Łączenie codziennej nauki z wymagającymi treningami to prawdziwa szkoła charakteru, którą zdaliście na medal. Dziś zamykacie ważny rozdział, ale Wasz bieg po życiowe i sportowe sukcesy dopiero się rozkręca! Pożegnanie miało nie tylko oficjalny, ale i niezwykle artystyczny charakter. Młodzi sportowcy udowodnili, że mają talenty nie tylko na boiskach – uroczystość uświetniły bowiem występy muzyczne na instrumentach oraz pełne humoru i emocji scenki teatralne w wykonaniu uczniów, które wywołały wzruszenie i uśmiech na twarzach zgromadzonych.

Ogromne podziękowania i słowa uznania kierujemy również do Dyrekcji, nauczycieli, trenerów oraz rodziców - Wasz codzienny trud i wsparcie były fundamentem każdego zdobytego przez tych młodych ludzi punktu, bramki czy medalu.

Życzymy Wam bezpiecznych, pełnych słońca wakacji, udanej rekrutacji i niegasnącej pasji do sportu. Pamiętajcie, że powiat jarosławski zawsze gra w Waszej drużynie i mocno Wam kibicuje!

 

Zdjęcia/tekst: Dominika Kalińska