Narodowe Czytanie „Quo vadis”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Narodowe Czytanie „Quo vadis”. Akcja Narodowego Czytania, organizowana pod patronatem Pary Prezydenckiej, z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków. W tym roku jej bohaterem był Henryk Sienkiewicz i jego noblowska powieść „Quo vadis”. Jarosławska edycja wydarzenia odbyła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej a wśród patronów był Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski. Narodowe Czytanie „Quo vadis” odbyło się w sobotę, 3 września. Wśród gości przybyłych i czytających jedną z najbardziej znanych powieści H. Sienkiewicza byli aktorzy teatru Baccalaureus i kabaretu Młodzi Duchem, samorządowcy, zaproszeni goście oraz mieszkańcy miasta. Powiat Jarosławski dzielnie reprezentowała Agnieszka Mroczka, skarbnik powiatu. A już za rok zapewne kolejna edycja na która już teraz serdecznie zapraszamy! Zdj. organizatorzy View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/3161-narodowe-czytanie-quo-vadis#sigProId49c99cc217

Akcja Narodowego Czytania, organizowana pod patronatem Pary Prezydenckiej, z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków. W tym roku jej bohaterem był Henryk Sienkiewicz i jego noblowska powieść „Quo vadis”. Jarosławska edycja wydarzenia odbyła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej a wśród patronów był Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski.

Narodowe Czytanie „Quo vadis” odbyło się w sobotę, 3 września. Wśród gości przybyłych i czytających jedną z najbardziej znanych powieści H. Sienkiewicza byli aktorzy teatru Baccalaureus i kabaretu Młodzi Duchem, samorządowcy, zaproszeni goście oraz mieszkańcy miasta. Powiat Jarosławski dzielnie reprezentowała Agnieszka Mroczka, skarbnik powiatu. A już za rok zapewne kolejna edycja na która już teraz serdecznie zapraszamy!

Zdj. organizatorzy