Fideliter et Constanter - Wiernie i Wytrwale

  • Wydrukuj
  • Email
  • Fideliter et Constanter - Wiernie i Wytrwale. W piątek, 16 września w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. Była to wyjątkowa okazja do podsumowania działań WTZ i snucia planów na przyszłość. Wyróżniono także przyjaciół Warsztatu, wśród których są przedstawiciele Powiatu Jarosławskiego, a starosta jarosławski, Tadeusz Chrzan został wyróżniony w sposób szczególny. W trakcie uroczystości wręczone zostały najwyższe wyróżnienia Stowarzyszenia przyznawane przez Zarząd Główny PSONI. Medale "Fideliter et Constanter" (Wiernie i Wytrwale) otrzymali: Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski, Mieczysław Kraus, były Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu oraz kierowniczka WTZ, Ewa Grabuś. Kulę Doskonałości otrzymał jarosławski Club Rotary Statuetki Dziękczynne przyznawane przez PSONI Koło w Jarosławiu otrzymali z kolei Anna Schmidt-Rodziewicz, posłanka na Sejm RP, Agnieszka Mroczka, skarbnik Powiatu Jarosławskiego, Agata Kozak, dyrektor Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Jarosławiu oraz Wojciech Szepelak, dyrektor Hodowli Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR Oddział Ożańsk. Galę uświetniły występy Teatru Cienie z premierowym przedstawieniem "Ikary", Aldony Mikoś – solistki MOK oraz kwartetu gitarowego PSM I stopnia im.F.Chopina w Jarosławiu. Serdecznie gratulujemy całej wspólnocie WTZ i życzymy wielu kolejnych sukcesów - zarówno osobistych jak i tych zespołowych! Zdj. organizatorzy. Dziękujemy. View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/3184-fideliter-et-constanter-wiernie-i-wytrwale#sigProIdcb88a4cf21

W piątek, 16 września w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. Była to wyjątkowa okazja do podsumowania działań WTZ i snucia planów na przyszłość. Wyróżniono także przyjaciół Warsztatu, wśród których są przedstawiciele Powiatu Jarosławskiego, a starosta jarosławski, Tadeusz Chrzan został wyróżniony w sposób szczególny.

W trakcie uroczystości wręczone zostały najwyższe wyróżnienia Stowarzyszenia przyznawane przez Zarząd Główny PSONI. Medale "Fideliter et Constanter" (Wiernie i Wytrwale) otrzymali: Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski, Mieczysław Kraus, były Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu oraz kierowniczka WTZ, Ewa Grabuś. Kulę Doskonałości otrzymał jarosławski Club Rotary

Statuetki Dziękczynne przyznawane przez PSONI Koło w Jarosławiu otrzymali z kolei Anna Schmidt-Rodziewicz, posłanka na Sejm RP, Agnieszka Mroczka, skarbnik Powiatu Jarosławskiego, Agata Kozak, dyrektor Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Jarosławiu oraz Wojciech Szepelak, dyrektor Hodowli Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR Oddział Ożańsk.

Galę uświetniły występy Teatru Cienie z premierowym przedstawieniem "Ikary", Aldony Mikoś – solistki MOK oraz kwartetu gitarowego PSM I stopnia im.F.Chopina w Jarosławiu.

Serdecznie gratulujemy całej wspólnocie WTZ i życzymy wielu kolejnych sukcesów - zarówno osobistych jak i tych zespołowych!

Zdj. organizatorzy. Dziękujemy.