Promujemy powiat w telewizji! Zobaczcie i oceńcie, jak bardzo się zmienił.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Promujemy powiat w telewizji! Zobaczcie i oceńcie, jak bardzo się zmienił.. W czwartek 6 września TVP3 Rzeszów wyemitowała premierowy odcinek #wPROWadzamyZmiany o powiecie jarosławskim. Film jest już dostępny na internecie. Zobaczcie film o powiecie jarosławskim. Jest dostępny TUTAJ Dorota Sowa i Arkadiusz Rogowski odwiedzili m.in. Centrum Opieki Medycznej, które dzięki trwającym pracom, wkrótce zamieni się w placówkę XXI wieku. Pokażali rekordowe inwestycje w infrastrukturę drogową i oświatową. W programie także młodzi rolnicy, którzy opowiedzieli, dlaczego warto mieszkać i pracować na wsi. Nic, tylko samemu zobaczyć, jak bardzo zmienił się nasz powiat w ostatnich latach. Zapraszamy!

W czwartek 6 września TVP3 Rzeszów wyemitowała premierowy odcinek #wPROWadzamyZmiany o powiecie jarosławskim. Film jest już dostępny na internecie.

Zobaczcie film o powiecie jarosławskim. Jest dostępny TUTAJ

Dorota Sowa i Arkadiusz Rogowski odwiedzili m.in. Centrum Opieki Medycznej, które dzięki trwającym pracom, wkrótce zamieni się w placówkę XXI wieku. Pokażali rekordowe inwestycje w infrastrukturę drogową i oświatową. W programie także młodzi rolnicy, którzy opowiedzieli, dlaczego warto mieszkać i pracować na wsi.

Nic, tylko samemu zobaczyć, jak bardzo zmienił się nasz powiat w ostatnich latach. Zapraszamy!