Nagroda Starosty zdobyta

  • Wydrukuj
  • Email
  • Nagroda Starosty zdobyta. W niedzielny poranek 1 sierpnia br. na akwenie Babionka odbyły się otwarte "Zawody Wędkarskie o Nagrodę Starosty Powiatu Jarosławskiego" zorganizowane przez Polski Związek Wędkarski - Koło Jarosław.Zawodnicy przybyli na łowisko już o godzinie 6:00 gdzie nastąpiła zbiórka uczestników, zapisy, a następnie losowanie stanowisk. Wszystkich przybyłych powitał pan Maciej Kroń Prezes PZW - Koło Jarosław, przedstawił regulamin zawodów oraz dał znak do zajęcia swoich stanowisk, aby punktualnie o godzinie 8:00 rozpoczęły się zmagania. W zawodach udział wzięło 17 wędkarzy z terenu Powiatu Jarosławskiego. Rywalizowali ze sobą członkowie Koła PZW "San", Koła PZW Jarosław Miasto, Koło PZW Jarosław oraz Koła PZW Radymno. Przez trzy regulaminowe godziny łowienia rywalizacja była zacięta. Wędkarze zmagali się nie tylko między sobą, ale także z rybami, które robiły psikusa i chowały się na samym dnie akwenu. O godzinie 11:00 dano znak o zakończeniu zawodów, nastąpiło tzw. ważenie i wyłonienie zwycięzców.Nagrodę Starosty Powiatu Jarosławskiego zdobył Lesław Pikuła z Koła Jarosław. Drugie miejsce zajął Mariusz Mitko z Koła Miasto Jarosław, natomiast trzecie Stanisław Wyczawski z Koła Radymno. Czwarte miejsce przypadło Łukaszowi Fedan z Koła Radymno, piąte Tadeuszowi Siupik z Koła Jarosław, a zaszczytne szóste Januszowi Hnat z Koła SAN.Nagrody dla zwycięzców ufundował i wręczył Starosta Jarosławski Tadeusz Chrzan. View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/49-nagroda-starosty-zdobyta#sigProIdb1fcc170f8

W niedzielny poranek 1 sierpnia br. na akwenie Babionka odbyły się otwarte "Zawody Wędkarskie o Nagrodę Starosty Powiatu Jarosławskiego" zorganizowane przez Polski Związek Wędkarski - Koło Jarosław.

Zawodnicy przybyli na łowisko już o godzinie 6:00 gdzie nastąpiła zbiórka uczestników, zapisy, a następnie losowanie stanowisk. Wszystkich przybyłych powitał pan Maciej Kroń Prezes PZW - Koło Jarosław, przedstawił regulamin zawodów oraz dał znak do zajęcia swoich stanowisk, aby punktualnie o godzinie 8:00 rozpoczęły się zmagania. W zawodach udział wzięło 17 wędkarzy z terenu Powiatu Jarosławskiego. Rywalizowali ze sobą członkowie Koła PZW "San", Koła PZW Jarosław Miasto, Koło PZW Jarosław oraz Koła PZW Radymno. Przez trzy regulaminowe godziny łowienia rywalizacja była zacięta. Wędkarze zmagali się nie tylko między sobą, ale także z rybami, które robiły psikusa i chowały się na samym dnie akwenu. O godzinie 11:00 dano znak o zakończeniu zawodów, nastąpiło tzw. ważenie i wyłonienie zwycięzców.

Nagrodę Starosty Powiatu Jarosławskiego zdobył Lesław Pikuła z Koła Jarosław. Drugie miejsce zajął Mariusz Mitko z Koła Miasto Jarosław, natomiast trzecie Stanisław Wyczawski z Koła Radymno. Czwarte miejsce przypadło Łukaszowi Fedan z Koła Radymno, piąte Tadeuszowi Siupik z Koła Jarosław, a zaszczytne szóste Januszowi Hnat z Koła SAN.

Nagrody dla zwycięzców ufundował i wręczył Starosta Jarosławski Tadeusz Chrzan.