Powiat Jarosławski Liderem Samorządności na Podkarpaciu!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Powiat Jarosławski Liderem Samorządności na Podkarpaciu!. Po raz trzeci z rzędu Powiat Jarosławski znalazł się wśród pięciu najlepszych powiatów w corocznym konkursie Podkarpacka Nagroda Samorządowa. Oznacza to, że nasz samorząd powiatowy został Liderem Samorządności! To nie koniec sukcesów, które tego dnia były ogłaszane zarówno w Rzeszowie, ale także w Gdyni. Jak co roku, Dzień Samorządu Terytorialnego został uhonorowany uroczystą galą zorganizowaną przez marszałka województwa Władysława Ortyla i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządu Terytorialnego, które organizuje prestiżowy konkurs Podkarpacka Nagroda Samorządowa. Uroczystości odbyły się 24 maja 2019 r. w Rzeszowie. Oprócz Lidera Samorządności, starosta jarosławski został uhonorowany wyróżnieniem w kategorii „Najlepszy Starosty Podkarpacia”. Strona Powiatu Jarosławskiego została zaś wybrana przez internautów, najlepszą na Podkarpaciu.   Podczas tej samej uroczystości Przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego Stanisław Kłopot został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Tego samego dnia z kolei w Gdyni, podczas ogólnopolskiego Kongresu „Perły Samorządu”, skarbnik powiatu jarosławskiego Agnieszka Mroczka, zajęła II miejsce w konkursie "Dziennika Gazety Prawnej" w kategorii Skarbnik Samorządu 2019. Trzeba też dodać, że starosta jarosławski Tadeusz Chrzan otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi z rak Prezydenta RP, podczas uroczystości w Belwederze. Gratulujemy! W załączeniu ankieta - Podkarpacka Nagroda Samorządowa Powiat Jarosławski, czyli co kryje się za tym sukcesem. Zdjęcia nr 1, 3, 4, 6: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego (Michał Mielniczuk). Pozostałe: Starostwo Powiatowe w Jarosławiu. View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/4936-powiat-jaroslawski-liderem-samorzadnosci-na-podkarpaciu#sigProId1fcb41ffc3
Zdj.: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego (Michał Mileniczuk).

Po raz trzeci z rzędu Powiat Jarosławski znalazł się wśród pięciu najlepszych powiatów w corocznym konkursie Podkarpacka Nagroda Samorządowa. Oznacza to, że nasz samorząd powiatowy został Liderem Samorządności! To nie koniec sukcesów, które tego dnia były ogłaszane zarówno w Rzeszowie, ale także w Gdyni.

Jak co roku, Dzień Samorządu Terytorialnego został uhonorowany uroczystą galą zorganizowaną przez marszałka województwa Władysława Ortyla i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządu Terytorialnego, które organizuje prestiżowy konkurs Podkarpacka Nagroda Samorządowa. Uroczystości odbyły się 24 maja 2019 r. w Rzeszowie.

Oprócz Lidera Samorządności, starosta jarosławski został uhonorowany wyróżnieniem w kategorii „Najlepszy Starosty Podkarpacia”. Strona Powiatu Jarosławskiego została zaś wybrana przez internautów, najlepszą na Podkarpaciu.  

Podczas tej samej uroczystości Przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego Stanisław Kłopot został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Tego samego dnia z kolei w Gdyni, podczas ogólnopolskiego Kongresu „Perły Samorządu”, skarbnik powiatu jarosławskiego Agnieszka Mroczka, zajęła II miejsce w konkursie "Dziennika Gazety Prawnej" w kategorii Skarbnik Samorządu 2019. Trzeba też dodać, że starosta jarosławski Tadeusz Chrzan otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi z rak Prezydenta RP, podczas uroczystości w Belwederze.

Gratulujemy! W załączeniu ankieta - Podkarpacka Nagroda Samorządowa Powiat Jarosławski, czyli co kryje się za tym sukcesem.

Zdjęcia nr 1, 3, 4, 6: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego (Michał Mielniczuk). Pozostałe: Starostwo Powiatowe w Jarosławiu.

Załączniki do pobrania

PNS_2019.pdfplik w formacie .PDF (191 Pobrań)