Goście z Chin w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Goście z Chin w Jarosławiu. Podróżują po całej Małopolsce i Podkarpaciu... Nie mogło Ich zabraknąć w Jarosławiu! Przedstawiciele chińskich biur podróży we współpracy ze Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Polska szukają nowych, atrakcyjnych miejsc turystycznych. Swoją wizytę w stolicy ziemi jarosławskiej rozpoczęli od muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich. W wizycie uczestniczyło 10 chińskich touroperatorów oraz przedstawiciele Euroregionu z wiceprezesem Dawidem Laskiem. Gości w imieniu samorządu powiatowego przywitali wicestarosta Mariusz Trojak oraz przewodniczący Komisji Promocji, Kultury, Sportu i Współpracy Międzynarodowej Kamil Dziukiewicz. Warto wspomnieć, że oprócz spotkania w jarosławskim muzeum i rozmowy z władzami powiatu jarosławskiego, przedstawiciele biur podróży z Chin - w porozumieniu z Urzędem Miasta Jarosławia - zwiedzili także miasto, będąc między innymi w Podziemnym Przejściu Turystycznym i jarosławskim Opactwie. View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/5160-goscie-z-chin-w-jaroslawiu#sigProId090894be20

Podróżują po całej Małopolsce i Podkarpaciu... Nie mogło Ich zabraknąć w Jarosławiu! Przedstawiciele chińskich biur podróży we współpracy ze Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Polska szukają nowych, atrakcyjnych miejsc turystycznych. Swoją wizytę w stolicy ziemi jarosławskiej rozpoczęli od muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich.

W wizycie uczestniczyło 10 chińskich touroperatorów oraz przedstawiciele Euroregionu z wiceprezesem Dawidem Laskiem. Gości w imieniu samorządu powiatowego przywitali wicestarosta Mariusz Trojak oraz przewodniczący Komisji Promocji, Kultury, Sportu i Współpracy Międzynarodowej Kamil Dziukiewicz. Warto wspomnieć, że oprócz spotkania w jarosławskim muzeum i rozmowy z władzami powiatu jarosławskiego, przedstawiciele biur podróży z Chin - w porozumieniu z Urzędem Miasta Jarosławia - zwiedzili także miasto, będąc między innymi w Podziemnym Przejściu Turystycznym i jarosławskim Opactwie.