Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu... i niespodziewana wizyta.

• Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu... i niespodziewana wizyta.. 11 października odbyła 13. nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Jarosławskiego. Jedynym punktem obrad było przyjęcie regulaminu określającego wysokość i szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków; za wysługę lat, motywacyjnego, funkcyjnego, za warunki praca oraz zasady wynagradzania za godziny ponadwymiarowe, godziny doraźnych zastępstw oraz wysokość i warunki wypłacania nagród dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Jarosławski. Z okazji sesji Starostwo Powiatowe odwiedziły także dzieci z 1. i 2. klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Były ciekawe, jak wygląda sala obrad, na czym polega praca radnego. Ich przewodnikiem był starosta jarosławski Tadeusz Chrzan, który przy okazji otrzymał zaproszenie na uroczystość pasowania ucznia do SMS.