• XVI Przegląd Kolęd i Pastorałek Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podkarpackiego. W kolejnym już przeglądzie organizowanym przez "Dom pod lipami" z Radymna uczestniczyło 14 placówek z całego Podkarpacia. Byli wykonawcy z Przeworska, Rakszawy, Rzeszowa, Nienadowej, Strzyżowa, Stalowej Woli, Przemyśla, Łąki i oczywiście Radymna. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Na scenie zaprezentowało się łącznie 39 artystów, w tym - co warto odnotować 4 wychowawców. Przegląd odbył pod koniec stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie. Jak określają to sami organizatorzy, celem przeglądu było podtrzymywanie i rozwijanie w młodym pokoleniu tradycji wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Młodzi artyści mieli także możliwość sprawdzenia się na prawdziwej scenie i zaprezentowania swoich zdolności wokalno-muzycznych, nie tylko przed publicznością, ale także przed profesjonalnym jury. Zdjęcia pochodzą od organizatora - "Domu pod lipami".

Zdjęcia pochodzą od organizatora - "Domu pod lipami".