Pomoc dla polskiej parafii na Ukrainie

• Pomoc dla polskiej parafii na Ukrainie. Pomoc finansowa na najpilniejsze potrzeby oraz wsparcie w postaci konserw. To efekty kolejnej już zbiórki pieniędzy wśród radnych Rady Powiatu Jarosławskiego oraz podarunku ze strony Zakładów Mięsnych „Sokołów” S.A. w Jarosławiu. I tak jak co roku, pomoc trafiła do podopiecznych polskiej parafii przy kościele św. Piotra i Pawła w Jaworowie na Ukrainie. 11 lutego, za okazane wsparcie podziękował osobiście ksiądz proboszcz Marek Niedźwiecki. Spotkał się z przewodniczącym Rady Powiatu Jarosławskiego Marianem Fedorem oraz starostą Stanisławem Kłopotem. - Była chwila czasu na rozmowę i obietnica z naszej strony, że nie zapomnimy o kontynuacji tej współpracy – relacjonował spotkanie starosta Stanisław Kłopot. Kolejna już edycja pomocy ze strony Rady Powiatu Jarosławskiego oraz sponsorów, którzy zadeklarują swoje wsparcie, planowana jest w listopadzie/grudniu tego roku. Na zdjęciu od lewej strony: przewodniczący Rady Powiatu Marian Fedor, ksiądz Marek Niedźwiecki, starosta Stanisław Kłopot.