Dzień Pracownika Służby Zdrowia

  • Wydrukuj
  • Email
  • Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Dzisiaj, 7 kwietnia, obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i empatię. Cieszymy się, że jesteście na posterunku, w tym tak trudnym dla wszystkich czasie, ale pamiętamy także o tym, że służycie nam 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i pozostałym pracownikom służby zdrowia, składamy wyrazy uznania i ogromnej wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka. Życzymy Wam wytrwałości i wszelkiej pomyślności.
Zdjęcie ilustracyjne. Pixabay/CCO Public Domain

Dzisiaj, 7 kwietnia, obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i empatię. Cieszymy się, że jesteście na posterunku, w tym tak trudnym dla wszystkich czasie, ale pamiętamy także o tym, że służycie nam 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i pozostałym pracownikom służby zdrowia, składamy wyrazy uznania i ogromnej wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka.

Życzymy Wam wytrwałości i wszelkiej pomyślności.

3