Uroczyste otwarcie i poświęcenie drogi Sośnica-Zadąbrowie

• Uroczyste otwarcie i poświęcenie drogi Sośnica-Zadąbrowie. 28 sierpnia zakończył się odbiór techniczny prac na powiatowej drodze Sośnica – Zadąbrowie. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 3,6 mln złotych, przy 80% wsparciu z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Więcej informacji na temat tej inwestycji TUTAJ Z udziałem wielu zaproszonych gości w niedzielę, 6 września dokonano poświęcenia i oficjalnego otwarcia. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św., celebrowaną przez ks. Adama Dziadowicza proboszcza parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Sośnicy. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali: poseł Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski Stanisław Kłopot, wójt gminy Radymno Bogdan Szylar, wójt gminy Orły Bogusław Słabicki, członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego Marek Kisielewicz, radna Gminy Radymno Małgorzata Lichwa, ks. Adam Dzadowicz oraz ks. prałat Stefan Kołodziej. Relacja Pod24 dostępna jest TUTAJ Odcinek o długości blisko 2 kilometrów, istniejącej, ale będącej w nie najlepszym stanie drogi, całkowicie odmienił swój wygląd, bowiem jezdnia została poszerzona z 4 do 6 metrów, a na całej długości powstał także chodnik. Realizacja inwestycji to wynik dobrej współpracy gminy Radymno z samorządem powiatowym. Zdjęcia Urząd Gminy w Radymnie. Dziękujemy!

Relacja Pod24 dostępna jest TUTAJ

Zdjęcia Urząd Gminy w Radymnie. Dziękujemy!