Powstaje spot promujący powiat jarosławski

• Powstaje spot promujący powiat jarosławski. Korzystając z pięknej jesiennej aury (choć deszcz czasami nie rozpieszcza…) filmowcy z agencji „Bogaczewicz” rozpoczęli w tym tygodniu zdjęcia do spotu promującego walory powiatu jarosławskiego, w myśl idei „Jarosławski. Powiat ze smakiem”. Do odwiedzenia jest kilkanaście miejsc, w filmowej gwarze zwanych „lokacjami”, pokazujących różne oblicza powiatu jarosławskiego. Są wątki historyczne, kulturalne, przyrodnicze, ale także promujące dziedzictwo i różnego rodzaju aktywność oraz możliwość realizacji pasji. – Chcemy pokazać powiat jarosławski, jako miejsce otwarte i gościnne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – wyjaśnia starosta jarosławski Stanisław Kłopot. – Uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że planujemy m.in. wznieść się w powietrze, zajrzeć do zabytkowych wnętrz sanktuarium w Chłopicach i pospacerować po winnicy. Spot realizuje ogólnopolska agencja „Bogaczewicz”, znana m.in. z podobnych projektów dla Województwa Podkarpackiego, Rzeszowa czy Przemyśla. Efekty pracy – wg planów w których ogromną rolę odgrywa pogoda, bo to od niej zależne są dni zdjęciowe – poznamy za kilka tygodni.