Zgłoś swój udział w konkursie „Bohaterowie Niepodległości”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Zgłoś swój udział w konkursie „Bohaterowie Niepodległości”. Znasz sylwetkę lokalnego bohatera niepodległości, miejsce z nim związane lub wydarzenie? Jeśli tak, weź udział w konkursie organizowanym przez posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana. Współorganizatorem wydarzenia jest Powiat Jarosławski. – To konkurs, który ma na celu upowszechnienie wiedzy historycznej na temat lokalnych postaci z Powiatu Jarosławskiego, ale także Województwa Podkarpackiego. Każdy zna bohaterów narodowych, nie wszyscy znają lokalnych, z własnego podwórka. Wśród nas, w naszych małych społecznościach również byli tacy bohaterowie, którzy swoją odwagą i czynami przyczynili się do odzyskania przez Polskę suwerenności – mówi poseł Tadeusz Chrzan Do kogo skierowany jest konkurs? Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych zamieszkujących województwo podkarpackie. Szczegóły konkursu: Współorganizatorami są Jarosławskie Stowarzyszenie „Ocalić Przeszłość dla Przyszłości” oraz Powiat Jarosławski. Konkurs rozpoczął się 23 października i potrwa do 5 listopada 2020 roku (wysyłanie prac). 11 listopada 2020 r. nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Konkurs jest podzielony na trzy kategorie:Artystyczny (rysunek, plakat) - technika dowolna Fotograficzny (fotografia historyczna, bądź współczesna z krótkim opisem) Wizualny (krótkie video do 5 minut)Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest złożenie formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia (załączniki do pobrania) Prace przesłane bez podpisanego oświadczenia nie będą brały udziału w Konkursie. Oryginał, zgłoszenia, podpisanego oświadczenia wraz z pracą artystyczną/ fotografią/ płytą CD z materiałem wideo należy przesłać na adres organizatora: Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana, ul. Jana Pawła II 17, 37-500 Jarosław,  z dopiskiem Konkurs artystyczny „Bohaterowie Niepodległości”. O wyłonieniu zwycięzców zdecyduje Komisja Konkursowa oraz głosowanie internetowe na oficjalnym profilu społecznościowym posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana (50% ocena komisji, 50% głosowanie facebook). Głosowanie internetowe potrwa od 5 do 10 listopada 2020 roku.

Znasz sylwetkę lokalnego bohatera niepodległości, miejsce z nim związane lub wydarzenie? Jeśli tak, weź udział w konkursie organizowanym przez posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana. Współorganizatorem wydarzenia jest Powiat Jarosławski.

– To konkurs, który ma na celu upowszechnienie wiedzy historycznej na temat lokalnych postaci z Powiatu Jarosławskiego, ale także Województwa Podkarpackiego. Każdy zna bohaterów narodowych, nie wszyscy znają lokalnych, z własnego podwórka. Wśród nas, w naszych małych społecznościach również byli tacy bohaterowie, którzy swoją odwagą i czynami przyczynili się do odzyskania przez Polskę suwerenności – mówi poseł Tadeusz Chrzan

Do kogo skierowany jest konkurs?

Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych zamieszkujących województwo podkarpackie.

Szczegóły konkursu:

Współorganizatorami są Jarosławskie Stowarzyszenie „Ocalić Przeszłość dla Przyszłości” oraz Powiat Jarosławski. Konkurs rozpoczął się 23 października i potrwa do 5 listopada 2020 roku (wysyłanie prac). 11 listopada 2020 r. nastąpi rozstrzygnięcie konkursu.

Konkurs jest podzielony na trzy kategorie:

  • Artystyczny (rysunek, plakat) - technika dowolna
  • Fotograficzny (fotografia historyczna, bądź współczesna z krótkim opisem)
  • Wizualny (krótkie video do 5 minut)

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest złożenie formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia (załączniki do pobrania)

Prace przesłane bez podpisanego oświadczenia nie będą brały udziału w Konkursie. Oryginał, zgłoszenia, podpisanego oświadczenia wraz z pracą artystyczną/ fotografią/ płytą CD z materiałem wideo należy przesłać na adres organizatora:

Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana, ul. Jana Pawła II 17, 37-500 Jarosław,  z dopiskiem Konkurs artystyczny „Bohaterowie Niepodległości”.

O wyłonieniu zwycięzców zdecyduje Komisja Konkursowa oraz głosowanie internetowe na oficjalnym profilu społecznościowym posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana (50% ocena komisji, 50% głosowanie facebook). Głosowanie internetowe potrwa od 5 do 10 listopada 2020 roku.

Bohaterowie Niepodleglosci Konkurs 724x1024

Załączniki do pobrania

regulamin Konkursu.docxplik w formacie .DOCX (96 Pobrań)
Zal.1-Formularz-zgloszenia.docxplik w formacie .DOCX (88 Pobrań)
Zal.2-Oswiadczenie-uczestnika-konkursu_rodzica.docxplik w formacie .DOCX (75 Pobrań)