Przed sklepem jubilera

• Przed sklepem jubilera. Przed sesją Rady Powiatu Jarosławskiego, która odbyła się 29 października 2020 r., miała miejsce miła uroczystość. Starosta jarosławski Stanisław Kłopot wręczył wyróżnienie w konkursie „Powiat Jarosławski w hołdzie św. Janowi Pawłowi II”. Otrzymał je Przemysław Tarapacki, autor filmu inspirowanego dramatem Karola Wojtyły „Przed sklepem jubilera”. Przypomnijmy, że konkurs został zorganizowany w ramach obchodów „Roku św. Jana Pawła II w Powiecie Jarosławskim”. Wyróżniony film dostępny jest TUTAJ Warto też wspomnieć, że zbliża się kolejna ważna rocznica, związana ze św. Janem Pawłem II. 1 listopada 1946 roku, Karol Wojtyła przyjął święcenia kapłańskie z rąk kardynała Adama Stefana Sapiehy. Odbyło się to w kaplicy pałacu arcybiskupów krakowskich.

Wyróżniony film dostępny jest TUTAJ