List gratulacyjny z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  • Wydrukuj
  • Email
  • List gratulacyjny z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Szanowni Państwo, dziękuję Państwu za Waszą pracę, służbę i poświęcenie. Mają one w tym roku szczególny wydźwięk, w otaczającej nas pandemicznej rzeczywistości. Słowa uznania, które do Was kieruję, po stokroć wyrażają wdzięczność całej naszej lokalnej społeczności. Realizowane przez Państwa działania na rzecz osób starszych i przewlekle chorych, w tym ciągły rozwój nowych form pracy, promują pozytywny wizerunek pomocy społecznej. Wasza codzienna praca przyczynia się zaś do rzetelnego, skutecznego i profesjonalnego wspierania osób wymagających pomocy. Życzę Państwu wiele dobra, powodzenia i zasłużonej satysfakcji z pełnionej misji na rzecz drugiego człowieka. I podobnie jak Państwo, liczę, że sytuacja już wkrótce wróci do normy, dając nam wszystkim więcej optymizmu na zbliżający się rok 2021. Starosta jarosławski, Stanisław Kłopot.

Szanowni Państwo,

dziękuję Państwu za Waszą pracę, służbę i poświęcenie. Mają one w tym roku szczególny wydźwięk, w otaczającej nas pandemicznej rzeczywistości. Słowa uznania, które do Was kieruję, po stokroć wyrażają wdzięczność całej naszej lokalnej społeczności.

Realizowane przez Państwa działania na rzecz osób starszych i przewlekle chorych, w tym ciągły rozwój nowych form pracy, promują pozytywny wizerunek pomocy społecznej. Wasza codzienna praca przyczynia się zaś do rzetelnego, skutecznego i profesjonalnego wspierania osób wymagających pomocy.

Życzę Państwu wiele dobra, powodzenia i zasłużonej satysfakcji z pełnionej misji na rzecz drugiego człowieka. I podobnie jak Państwo, liczę, że sytuacja już wkrótce wróci do normy, dając nam wszystkim więcej optymizmu na zbliżający się rok 2021.

Starosta jarosławski, Stanisław Kłopot.