Warning: exif_read_data(odsdom_4.png): File not supported in /var/www/clients/client1/web1/web/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

Warning: exif_read_data(odsdom_5.png): File not supported in /var/www/clients/client1/web1/web/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

W Jarosławiu odbył się ogólnopolski turniej „Od Skrzata do Mistrza Świata”

• W Jarosławiu odbył się ogólnopolski turniej „Od Skrzata do Mistrza Świata”. Ponad 130 zawodników i zawodniczek rywalizowało w niedzielę w ogólnopolskim turnieju tenisa stołowego „Od Skrzata do Mistrza Świata”, który odbył się w Jarosławiu. Młodzi sportowcy mieli także uczestniczyć w pokazie tenisa stołowego w wykonaniu Roberta Florasa w ramach projektu „Spotkaj się z Mistrzem”. Wśród partnerów wydarzenia był również samorząd powiatowy, a relację "na żywo" można było śledzić za pośrednictwem facebookowego profilu Powiat Jarosławski. Niedzielny turniej rozpoczął się od uroczystej ceremonii otwarcia, w której uczestniczyli poseł na Sejm RP – Tadeusz Chrzan, wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego – Kamil Dziukiewicz, przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego – Marian Fedor, członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego – Marek Kisielewicz, radny Powiatu Jarosławskiego Marek Kucab, skarbnik Polskiego Związku Tenisa Stołowego – Grzegorz Kielar oraz członek Zarządu PZTS – Artur Domański. Młodzi sportowcy w ogólnopolskim turnieju „Od Skrzata do Mistrza Świata” rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych: skrzatów, żaków, młodzików i kadetów. W najmłodszej grupie zwyciężyli Małgorzata Poręba (UKS Wielopole) i Olaf Cyrankiewicz (KS HEKSA Niedrzwica Duża). W kategorii żaków pierwsze miejsca przypadły w udziale Zuzannie Piekarczyk (MKS SKAWA Wadowice) i Jakubowi Tureckiemu (UKS GRYF Gdów). Najlepszymi młodzikami niedzielnych zmagań zostali Kinga Hawro (POLITECHNIKA Rzeszów) i Szymon Flaumenhaft (PKS Kolping Jarosław). W najstarszej kategorii kadetów na najwyższym stopniu podium stanęli Emilia Skuba (LZS Kąkolówka) i Dawid Jadam (PKS Kolping Jarosław). – Po raz kolejny zorganizowaliśmy ogólnopolską imprezę na wysokim poziomie. Cieszę się, że na start w zawodach zdecydowało się tak wiele młodych tenisistów i tenisistek stołowych z całego kraju. Nasz ośrodek tenisa stołowego jest wiodącym w Polsce. Rozwijamy się nie tylko pod względem sportowym ale także organizacyjnym – mówi Kamil Dziukiewicz, menadżerwystępującej w LOTTO Superlidze drużyny Sokołów S.A. Jarosław. Podczas zawodów odbył się pokaz tenisa stołowego w wykonaniu byłego zawodnika Kolpingu Jarosław i Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, a obecnie reprezentanta Polonii Bytom – Roberta Florasa w ramach projektu „Spotkaj się z Mistrzem”. Turniej w Jarosławiu odbył się pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana, a imprezę wsparło Ministerstwo Sportu oraz Polski Związek Tenisa Stołowego. Informacja prasowa (tekst, zdj.): organizatorzy.

Ponad 130 zawodników i zawodniczek rywalizowało w niedzielę w ogólnopolskim turnieju tenisa stołowego „Od Skrzata do Mistrza Świata”, który odbył się w Jarosławiu. Młodzi sportowcy mieli także uczestniczyć w pokazie tenisa stołowego w wykonaniu Roberta Florasa w ramach projektu „Spotkaj się z Mistrzem”. Wśród partnerów wydarzenia był również samorząd powiatowy, a relację "na żywo" można było śledzić za pośrednictwem facebook'owego profilu Powiat Jarosławski.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): organizatorzy.