Gwiazdka rozbłysła w Muzeum

• Gwiazdka rozbłysła w Muzeum. - Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim uczestnikom, którzy poświęcili czas, energię i umiejętności i wzięli udział w Konkursie Plastycznym „Gwiazdka w Muzeum” – mówi starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Jednym z celów konkursu, było zainspirowanie wyobraźni i kreatywności, a także prezentacja talentów plastycznych dzieci i młodzieży oraz ukazanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Chcieliśmy również przybliżyć wiedzę na temat zbiorów i ekspozycji Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich – partnera konkursu.  Nadesłane prace były kolorowe, świąteczne, po prostu jedyne w swoim rodzaju. W konkursie wzięły udział 34 osoby, a różnorodność nadesłanych prac spowodowała, że organizatorzy mieli niezwykle trudne zadanie, jak wybrać laureatów. Z przyjemnością informujemy, iż Wyróżnienie Starosty Jarosławskiego otrzymali: Maria Harpula (4 lata), Martyna Kobietowska (8 lat) oraz Oliwia Jasiewicz (10 lat). - Jestem pod niezmiernie pozytywnym wrażeniem co do ilości osób, które wzięły udział w konkursie, gdyż obecny czas jest „trudny” i uczniowie uczestniczą w zdalnym niełatwym nauczaniu, a pomimo to znaleźli czas, żeby wykonać prace na konkurs, za to należy się im wielki szacunek. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę za udział w konkursie – dodaje starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Organizatorzy o szczegółach odbioru nagród poinformują drogą elektroniczną.

Organizatorzy o szczegółach odbioru nagród poinformują drogą elektroniczną.