Szczepimy się!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Szczepimy się!. Powszechne szczepienia całego społeczeństwa ruszają w styczniu 2021 roku. Jeszcze w grudniu 2020 r. rozpoczęły się szczepienia pracowników służby zdrowia. Kolejność szczepień ustala Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19. Dlaczego? Chodzi o to, by jak najszybciej ochronić osoby najbardziej narażone na chorobę - medyków i personel niemedyczny, który co dziennie dba o nasze zdrowie, a także seniorów. Informacja za oficjalną stroną www.gov.pl/szczepimysie Powszechne szczepienia rozpoczynają się od seniorów. Jak wygląda harmonogram rejestracji?Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia.Kliknij w poniższy obrazek i dowiedz się więcej, w tym jak się można zarejestrować! Także jeśli masz 70 lat (w takim przypadku rejestracja od 22 stycznia, wg tego samego wzoru).Wykaz punktów szczepień w powiecie jarosławskim - jest ich 14. - dostępny jest na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/podkarpackie po wpisaniu do wyszukiwarki hasła jarosławski  Dostępne są dwie strony punktów z naszego powiatu (przewijanie stron pod wykazem punktów). Adres i telefon jest widoczny, gdy klikniemy "zobacz szczegóły" przy wybranym punkcie. Ważne! Możesz wybrać punkt na terenie całej Polski. WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH zainteresowanych szczepieniami. Już od 15 stycznia będziesz mógł zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online. W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy - dostaniesz maila. Kliknij w poniższy obrazek i dowiedz się więcejWięcej przydatnych informacji na stronie www.gov.pl/szczepimysie
  • Galeria

Powszechne szczepienia całego społeczeństwa ruszają w styczniu 2021 roku. Jeszcze w grudniu 2020 r. rozpoczęły się szczepienia pracowników służby zdrowia. Kolejność szczepień ustala Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19. Dlaczego? Chodzi o to, by jak najszybciej ochronić osoby najbardziej narażone na chorobę - medyków i personel niemedyczny, który co dziennie dba o nasze zdrowie, a także seniorów.

Informacja za oficjalną stroną www.gov.pl/szczepimysie

Powszechne szczepienia rozpoczynają się od seniorów. Jak wygląda harmonogram rejestracji?

  • Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat.
  • Od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia.

Kliknij w poniższy obrazek i dowiedz się więcej, w tym jak się można zarejestrować! Także jeśli masz 70 lat (w takim przypadku rejestracja od 22 stycznia, wg tego samego wzoru).

80 lat

Wykaz punktów szczepień w powiecie jarosławskim - jest ich 14. - dostępny jest na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/podkarpackie po wpisaniu do wyszukiwarki hasła jarosławski  Dostępne są dwie strony punktów z naszego powiatu (przewijanie stron pod wykazem punktów). Adres i telefon jest widoczny, gdy klikniemy "zobacz szczegóły" przy wybranym punkcie. Ważne! Możesz wybrać punkt na terenie całej Polski. 

WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH zainteresowanych szczepieniami. Już od 15 stycznia będziesz mógł zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online. W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy - dostaniesz maila. Kliknij w poniższy obrazek i dowiedz się więcej

wszyscy

Więcej przydatnych informacji na stronie www.gov.pl/szczepimysie