Świetny początek roku jarosławskich tenisistów stołowych!

• Wydrukuj
  • Email
  • Świetny początek roku jarosławskich tenisistów stołowych!. Od mocnego uderzenia rozpoczęli 2021 rok tenisiści stołowi drużyny Sokołów S.A. Jarosław. Podopieczni Kamila Dziukiewicza w rozpoczynającym drugą rundę spotkaniu w Białymstoku pokonali tamtejsze Dojlidy 3:0 i zrównali się w tabeli punktami z klubem ze stolicy Podlasia. Piątkowe spotkanie kapitalnie potoczyło się dla jarosławian. Mecz doskonale rozpoczął Sathiyan Gnanasekaran, który po tie breaku ograł Białorusina w barwach Dojlid – Aliaksandra Khanina 3:2. Kilka minut później prowadzenie zespołu z powiatu jarosławskiego podwyższył Kou Lei. Ukraiński as w talii Kamila Dziukiewicza w trzech setach uporał się z Piotrem Michalskim. Pierwszą w 2021 roku wygraną zespołu Sokołów S.A. Jarosław w LOTTO Superlidze przypieczętował Paweł Chmiel. Reprezentant klub z Jarosławia potrzebował czterech setów, aby ograć byłego zawodnika podkarpackiej drużyny – Wanga Zeng Yi. Wygrana za trzy punkty w stolicy Podlasia sprawiła, że Sokołów S.A. Jarosław zrównał się punktami z Dojlidami Białystok i awansował na trzecie miejsce w tabeli LOTTO Superligi. - Rundę rewanżową LOTTO Superligi rozpoczynamy znakomicie i dajemy jasny sygnał naszym rywalom, że zamierzamy walczyć o najwyższe cele w drugiej połowie tego sezonu – mówi Kamil Dziukiewicz, menadżer jarosławskiej drużyny. Kolejne spotkanie w ramach LOTTO Superligi podopieczni Kamila Dziukiewicza rozegrają już w najbliższy wtorek we własnej hali z AZS AWFiS Baltą Gdańsk. W zespole z Pomorza występujem.in. aktualny wicemistrz Polski w grze pojedynczej - Patryk Chojnowski. Początek spotkania o godzinie 16. Dojlidy Białystok – Sokołów S.A. Jarosław 0:3Aliaksandr Khanin – Sathiyan Gnanasekaran 2:3 (11:9, 11:13, 8:11, 12:10, 6:11)Piotr Michalski – Kou Lei 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)Wang Zeng Yi – Paweł Chmiel 1:3 (11:8, 5:11, 2:11, 11:13) Informacja prasowa: Sokołów S.A. Jarosław

Od mocnego uderzenia rozpoczęli 2021 rok tenisiści stołowi drużyny Sokołów S.A. Jarosław. Podopieczni Kamila Dziukiewicza w rozpoczynającym drugą rundę spotkaniu w Białymstoku pokonali tamtejsze Dojlidy 3:0 i zrównali się w tabeli punktami z klubem ze stolicy Podlasia.

Piątkowe spotkanie kapitalnie potoczyło się dla jarosławian. Mecz doskonale rozpoczął Sathiyan Gnanasekaran, który po tie breaku ograł Białorusina w barwach Dojlid – Aliaksandra Khanina 3:2. Kilka minut później prowadzenie zespołu z powiatu jarosławskiego podwyższył Kou Lei. Ukraiński as w talii Kamila Dziukiewicza w trzech setach uporał się z Piotrem Michalskim. Pierwszą w 2021 roku wygraną zespołu Sokołów S.A. Jarosław w LOTTO Superlidze przypieczętował Paweł Chmiel. Reprezentant klub z Jarosławia potrzebował czterech setów, aby ograć byłego zawodnika podkarpackiej drużyny – Wanga Zeng Yi.

Wygrana za trzy punkty w stolicy Podlasia sprawiła, że Sokołów S.A. Jarosław zrównał się punktami z Dojlidami Białystok i awansował na trzecie miejsce w tabeli LOTTO Superligi. - Rundę rewanżową LOTTO Superligi rozpoczynamy znakomicie i dajemy jasny sygnał naszym rywalom, że zamierzamy walczyć o najwyższe cele w drugiej połowie tego sezonu – mówi Kamil Dziukiewicz, menadżer jarosławskiej drużyny.

Kolejne spotkanie w ramach LOTTO Superligi podopieczni Kamila Dziukiewicza rozegrają już w najbliższy wtorek we własnej hali z AZS AWFiS Baltą Gdańsk. W zespole z Pomorza występuje
m.in. aktualny wicemistrz Polski w grze pojedynczej - Patryk Chojnowski. Początek spotkania o godzinie 16.

Dojlidy Białystok – Sokołów S.A. Jarosław 0:3
Aliaksandr Khanin – Sathiyan Gnanasekaran 2:3 (11:9, 11:13, 8:11, 12:10, 6:11)
Piotr Michalski – Kou Lei 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
Wang Zeng Yi – Paweł Chmiel 1:3 (11:8, 5:11, 2:11, 11:13)

Informacja prasowa: Sokołów S.A. Jarosław