Powiat Jarosławski Podkarpackim Liderem Samorządności

  • Wydrukuj
  • Email
  • Powiat Jarosławski Podkarpackim Liderem Samorządności. Powiat jarosławski został Podkarpackim Liderem Samorządności oraz otrzymał nominację, pośród pięciu najlepszych powiatów Podkarpacia za rok 2020 w jubileuszowej Podkarpackiej Nagrodzie Samorządowej! Co więcej, Biuletyn Informacji Publicznej Powiatu Jarosławskiego, został wyróżniony w kategorii Najlepsze Strony BIP. Wyniki ogłoszono 8 lutego, podczas skromnej uroczystości - ze względu na pandemię koronawirusa - w sali narad Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Podkarpacka Nagroda Samorządowa została ogłoszona już po raz dwudziesty. Ocenie podlegały działania samorządu w ubiegłym i plany w bieżącym roku. Wśród jej organizatorów jest Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.oraz Centrum Promocji Biznesu. - Podkarpacka Nagroda Samorządowa jest skierowana do wszystkich samorządów Podkarpacia, szczebla powiatowego, gminnego i miejskiego. Celem plebiscytu jest między innymi prezentowanie i dokumentowanie osiągnięć lokalnych małych ojczyzn - tak o idei konkursu mówią jej organizatorzy. Wyniki 20. edycji konkursu dostępne są na profilu FB Podkarpacka Nagroda Samorządowa Dostępna jest również strona internetowa - TUTAJ Zwycięzcom oraz wyróżnionym gratulujemy!

Powiat jarosławski został Podkarpackim Liderem Samorządności oraz otrzymał nominację, pośród pięciu najlepszych powiatów Podkarpacia za rok 2020 w jubileuszowej Podkarpackiej Nagrodzie Samorządowej! Co więcej, Biuletyn Informacji Publicznej Powiatu Jarosławskiego, został wyróżniony w kategorii Najlepsze Strony BIP. Wyniki ogłoszono 8 lutego, podczas skromnej uroczystości - ze względu na pandemię koronawirusa - w sali narad Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

Podkarpacka Nagroda Samorządowa została ogłoszona już po raz dwudziesty. Ocenie podlegały działania samorządu w ubiegłym i plany w bieżącym roku. Wśród jej organizatorów jest Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.oraz Centrum Promocji Biznesu. - Podkarpacka Nagroda Samorządowa jest skierowana do wszystkich samorządów Podkarpacia, szczebla powiatowego, gminnego i miejskiego. Celem plebiscytu jest między innymi prezentowanie i dokumentowanie osiągnięć lokalnych małych ojczyzn - tak o idei konkursu mówią jej organizatorzy.

Wyniki 20. edycji konkursu dostępne są na profilu FB Podkarpacka Nagroda Samorządowa Dostępna jest również strona internetowa - TUTAJ

Zwycięzcom oraz wyróżnionym gratulujemy!

S21022208460 1