Konkurs o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim rozstrzygnięty

  • Wydrukuj
  • Email
  • Konkurs o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim rozstrzygnięty. Pamiętacie o pierwszym konkursie on-line zorganizowanym z okazji rocznic przypadających w tym roku, a związanych także z wielkimi postaciami polskiej kultury? Ten wspomniany, o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim, został właśnie rozstrzygnięty. Nagrody trafiły do 10. pierwszych osób, które prawidłowo rozszyfrowały konkursowe pytania. Niestraszne im były pytania o "Kolumbów", "Elegię (o chłopcu polskim)" czy Ewę Demarczyk i most w Avignon. Gratulujemy, zapraszając jednocześnie do udziału w kolejnych zmaganiach on-line. To już wkrótce!
  • Galeria

Pamiętacie o pierwszym konkursie on-line zorganizowanym z okazji rocznic przypadających w tym roku, a związanych także z wielkimi postaciami polskiej kultury? Ten wspomniany, o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim, został właśnie rozstrzygnięty.

Nagrody trafiły do 10. pierwszych osób, które prawidłowo rozszyfrowały konkursowe pytania. Niestraszne im były pytania o "Kolumbów", "Elegię (o chłopcu polskim)" czy Ewę Demarczyk i most w Avignon.

Gratulujemy, zapraszając jednocześnie do udziału w kolejnych zmaganiach on-line. To już wkrótce!