Anna Brzyska potwierdziła swoją przynależność do czołówki

  • Wydrukuj
  • Email
  • Anna Brzyska potwierdziła swoją przynależność do czołówki. Kolejny bardzo udany występ w gronie seniorek zanotowała Anna Brzyska. 16-letnia zawodniczka Kolpingu Jarosław i uczesnnica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu po raz drugi w tym sezonie zmagania w Grand Prix Polski seniorek zakończyła w najlepszej "ósemce". Po świetnym występie w pierwszych w tym sezonie zawodach z cyklu Grand Prix Polski seniorek i zajęciu drugiego miejsca, w weekend Anna Brzyska potwierdziła swoją przynależność do ścisłej czołówki tenisistek stołowych w naszym kraju. W Nowym Dworze Mazowieckim zawodniczka Kolpingu Jarosław dotarła do ćwierćfinału, ulegając w nim aktualnej mistrzyni Europy juniorek w grze mieszanej - Katarzynie Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) 1:4. We wcześniejszych spotkaniach Anna Brzyska pokonała m.in. występującą w Ekstraklasie Katarzynę Ślifirczyk (MUKS Start Nadarzyn) 3:2 czy aktualną liderką rankingu krajowego juniorek - Natalię Szymczyk (Skarbek Tarnowskie Góry) 3:0. Dwa bardzo dobre występy w turniejach Grand Prix Polski seniorek sprawiły, że Anna Brzyska ma już zapewniony udział w marcowych 89. Indywidualnych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Hotelu Arłamów. Wraca LOTTO Superliga. Sokołów S.A. Jarosław zagra z drużyną z Bydgoszczy Po niespełna miesięcznej przerwie wracają rozgrywki LOTTO Superligi. W najbliższy wtorek w jarosławskiej hali MOSiR, Sokołów S.A. podejmie w trzecim spotkaniu grupy mistrzowskiej Lotto Zooleszcz Gwiazdę Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 16. Po dwóch seriach rundy rewanżowej zdecydowanie wyżej w tabeli sklasyfikowani są tenisiści stołowi trenera Kamila Dziukiewicza. Jarosławianie mają na swoim koncie 32 punkty i zajmują trzecie miejsce. Aż dziewięć "oczek" straty do zespołu z Podkarpacia mają bydgoszczanie, którzy plasują się na piątej pozycji. Pierwsze w tym sezonie starcie zespołów Kamila Dziukiewicza i Zbigniewa Leszczyńskiego (obydwaj menadżerowie na co dzień piastują stanowiska wiceprezesów Polskiego Związku Tenisa Stołowego) zakończyło się zwycięstwem zespołu z Podkarpacia 3:2. Kluczem do zwycięstwa jarosławian okazała się dobra postawa dwójki zawodników - Paweł Chmiela i Kou Leia. - Naszym celem jest zwycięstwo w tym spotkaniu i podtrzymanie zwycięskiej passy. Nie będzie to łatwe zadanie, bo Bydgoszcz jest groźnym zespołem. Wierzę jednak w moich zawodników - mówi przed spotkaniem Kamil Dziukiewicz, menadżer drużyny Sokołów S.A. Jarosław. Spotkanie drużyn z Jarosławia i Bydgoszczy odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 16. Transmisja na żywo z meczu dostępna będzie na stronie internetowej www.sokolowjaroslaw.pl i www.superliga.com.pl Informacja: Kolping Jarosław, Sokołów S.A. Jarosław.
  • Galeria

Kolejny bardzo udany występ w gronie seniorek zanotowała Anna Brzyska. 16-letnia zawodniczka Kolpingu Jarosław i uczesnnica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu po raz drugi w tym sezonie zmagania w Grand Prix Polski seniorek zakończyła w najlepszej "ósemce".

Po świetnym występie w pierwszych w tym sezonie zawodach z cyklu Grand Prix Polski seniorek i zajęciu drugiego miejsca, w weekend Anna Brzyska potwierdziła swoją przynależność do ścisłej czołówki tenisistek stołowych w naszym kraju.

W Nowym Dworze Mazowieckim zawodniczka Kolpingu Jarosław dotarła do ćwierćfinału, ulegając w nim aktualnej mistrzyni Europy juniorek w grze mieszanej - Katarzynie Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) 1:4. We wcześniejszych spotkaniach Anna Brzyska pokonała m.in. występującą w Ekstraklasie Katarzynę Ślifirczyk (MUKS Start Nadarzyn) 3:2 czy aktualną liderką rankingu krajowego juniorek - Natalię Szymczyk (Skarbek Tarnowskie Góry) 3:0.

Dwa bardzo dobre występy w turniejach Grand Prix Polski seniorek sprawiły, że Anna Brzyska ma już zapewniony udział w marcowych 89. Indywidualnych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Hotelu Arłamów.

Wraca LOTTO Superliga. Sokołów S.A. Jarosław zagra z drużyną z Bydgoszczy

Po niespełna miesięcznej przerwie wracają rozgrywki LOTTO Superligi. W najbliższy wtorek w jarosławskiej hali MOSiR, Sokołów S.A. podejmie w trzecim spotkaniu grupy mistrzowskiej Lotto Zooleszcz Gwiazdę Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 16.

Po dwóch seriach rundy rewanżowej zdecydowanie wyżej w tabeli sklasyfikowani są tenisiści stołowi trenera Kamila Dziukiewicza. Jarosławianie mają na swoim koncie 32 punkty i zajmują trzecie miejsce. Aż dziewięć "oczek" straty do zespołu z Podkarpacia mają bydgoszczanie, którzy plasują się na piątej pozycji.

Pierwsze w tym sezonie starcie zespołów Kamila Dziukiewicza i Zbigniewa Leszczyńskiego (obydwaj menadżerowie na co dzień piastują stanowiska wiceprezesów Polskiego Związku Tenisa Stołowego) zakończyło się zwycięstwem zespołu z Podkarpacia 3:2. Kluczem do zwycięstwa jarosławian okazała się dobra postawa dwójki zawodników - Paweł Chmiela i Kou Leia.

- Naszym celem jest zwycięstwo w tym spotkaniu i podtrzymanie zwycięskiej passy. Nie będzie to łatwe zadanie, bo Bydgoszcz jest groźnym zespołem. Wierzę jednak w moich zawodników - mówi przed spotkaniem Kamil Dziukiewicz, menadżer drużyny Sokołów S.A. Jarosław.

Spotkanie drużyn z Jarosławia i Bydgoszczy odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 16. Transmisja na żywo z meczu dostępna będzie na stronie internetowej www.sokolowjaroslaw.pl i www.superliga.com.pl

Informacja: Kolping Jarosław, Sokołów S.A. Jarosław.