Elektroniczny przewodnik edukacyjny dla uczniów klas ósmych. Warto skorzystać!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Elektroniczny przewodnik edukacyjny dla uczniów klas ósmych. Warto skorzystać!. - Pomimo niesprzyjających warunków zewnętrznych, które zakłócały i ciągle zakłócają normalne i stabilne funkcjonowanie szkół, zbliża się czas, gdy musicie podjąć decyzję o tym, w jakiej szkole, na jakim kierunku, profilu czy zawodzie kontynuować będziecie dalszą naukę. Wyobrażam sobie jak duże to dla Was wyzwanie i ile emocji wiążę się z podjęciem ostatecznej decyzji.. Tymi słowami, starosta jarosławski Stanisław Kłopot zachęca do skorzystania z Elektronicznego Przewodnika Edukacyjnego Powiatu Jarosławskiego, którego tegoroczna premiera miała miejsce 12 marca. Absolwenci szkół podstawowych będą mieli tu okazję dokładnie zapoznać się z ofertą szkół średnich, w podziale na technika, licea i szkoły branżowe obydwu stopni. To również kursy i szkoły policealne. - Przygotowana przez nas Elektroniczna Oferta Edukacyjna na rok szkolny 2021/2022 będzie przydatnym przewodnikiem po szkołach i placówkach powiatu jarosławskiego, który pomoże Wam w Waszych wyborach i odpowie na wiele ważnych, nurtujących Was pytań – objaśnia portal naczelnik Wydziału Edukacji, starostwa powiatowego Marta Kurpiel. Przewodnik to także pomoc dla tych niezdecydowanych. Są specjalne ankieta określające np. temperament ucznia czy zainteresowania i preferencje zawodowe. Zapraszamy zatem do skorzystania z Przewodnika. Jest on dostępny pod adresem  http://informator.starostwo.jaroslaw.pl/ lub jako link bezpośrednio ze strony www.powiat.jaroslawski.pl

- Pomimo niesprzyjających warunków zewnętrznych, które zakłócały i ciągle zakłócają normalne i stabilne funkcjonowanie szkół, zbliża się czas, gdy musicie podjąć decyzję o tym, w jakiej szkole, na jakim kierunku, profilu czy zawodzie kontynuować będziecie dalszą naukę. Wyobrażam sobie jak duże to dla Was wyzwanie i ile emocji wiążę się z podjęciem ostatecznej decyzji..

Tymi słowami, starosta jarosławski Stanisław Kłopot zachęca do skorzystania z Elektronicznego Przewodnika Edukacyjnego Powiatu Jarosławskiego, którego tegoroczna premiera miała miejsce 12 marca. Absolwenci szkół podstawowych będą mieli tu okazję dokładnie zapoznać się z ofertą szkół średnich, w podziale na technika, licea i szkoły branżowe obydwu stopni. To również kursy i szkoły policealne.

- Przygotowana przez nas Elektroniczna Oferta Edukacyjna na rok szkolny 2021/2022 będzie przydatnym przewodnikiem po szkołach i placówkach powiatu jarosławskiego, który pomoże Wam w Waszych wyborach i odpowie na wiele ważnych, nurtujących Was pytań – objaśnia portal naczelnik Wydziału Edukacji, starostwa powiatowego Marta Kurpiel. Przewodnik to także pomoc dla tych niezdecydowanych. Są specjalne ankieta określające np. temperament ucznia czy zainteresowania i preferencje zawodowe.

Zapraszamy zatem do skorzystania z Przewodnika. Jest on dostępny pod adresem  http://informator.starostwo.jaroslaw.pl/ lub jako link bezpośrednio ze strony www.powiat.jaroslawski.pl