„Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim”. Niezwykły konkurs fotograficzny - zaprasza Wiosna!

  • Wydrukuj
  • Email
  • „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim”. Niezwykły konkurs fotograficzny - zaprasza Wiosna!. Zapraszamy na niezwykły konkurs fotograficzny „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim”. Jedno wydarzenie – cztery różne etapy: zima, wiosna, lato, jesień. Organizatorem konkursu jest starosta jarosławski Stanisław Kłopot. – Tym konkursem chcemy pokazać piękno przyrody oraz walorów historycznych i kulturowych powiatu jarosławskiego na tle zmieniających się czterech pór roku – wyjaśnia starosta. Etap "Wiosna" rozpoczynamy 22 marca, a potrwa do 31 maja 2021 r. W załączeniu regulamin. Jeden uczestnik może zaproponować trzy prace. Zgłaszać się można natomiast na każdym z czterech etapów konkursu. Do konkursu można się zgłosić on-line. Link zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ Laureaci każdego z czterech etapów otrzymają nagrody. Co więcej, dodatkowa nagroda czeka dla osób biorących we wszystkich etapach konkursu. Szczegóły znajdą Państwo w dołączonym Regulaminie. Można również skorzystać z maila konkurs@powiat.jaroslaw.pl Wyniki pierwszego, zakończonego etapu ZIMA, znajdą Państwo TUTAJ
  • Galeria

Zapraszamy na niezwykły konkurs fotograficzny „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim”. Jedno wydarzenie – cztery różne etapy: zima, wiosna, lato, jesień.

Organizatorem konkursu jest starosta jarosławski Stanisław Kłopot. – Tym konkursem chcemy pokazać piękno przyrody oraz walorów historycznych i kulturowych powiatu jarosławskiego na tle zmieniających się czterech pór roku – wyjaśnia starosta. Etap "Wiosna" rozpoczynamy 22 marca, a potrwa do 31 maja 2021 r. W załączeniu regulamin.

Jeden uczestnik może zaproponować trzy prace. Zgłaszać się można natomiast na każdym z czterech etapów konkursu. Do konkursu można się zgłosić on-line. Link zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ

Laureaci każdego z czterech etapów otrzymają nagrody. Co więcej, dodatkowa nagroda czeka dla osób biorących we wszystkich etapach konkursu.

Szczegóły znajdą Państwo w dołączonym Regulaminie. Można również skorzystać z maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyniki pierwszego, zakończonego etapu ZIMA, znajdą Państwo TUTAJ

Załączniki do pobrania

Regulamin.cztery pory roku_WIOSNA.pdfplik w formacie .PDF (44 Pobrań)