Finał drugiej odsłony konkursu Wielkie Rocznice 2021 za nami

  • Wydrukuj
  • Email
  • Finał drugiej odsłony konkursu Wielkie Rocznice 2021 za nami. Kilkudziesięciu uczestników, to efekt drugiego już konkursu Wielkie Rocznice 2021, organizowanego on-line przez starostwo powiatowe w Jarosławiu. - Tym razem quiz wiedzy dotyczył Anny Jenke – nauczycielki, wychowawczyni, harcerki, społecznika i człowieka wielkiej wiary, której setna rocznica urodzin przypada właśnie w tym roku – przypomina starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Dziesięć pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedziało na konkursowe pytania otrzyma nagrody i dyplomy. Konkurs, który rozpoczął się w marcu, a którego zakończenie przypadło tuż po świętach wielkanocnych, to już kolejne tego typu przedsięwzięcie w tym roku. Pierwszym był quiz o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim, genialnym polskim poecie, który zginął powstańczą śmiercią w 1944 roku w Warszawie. Nagrody, wśród których są publikacje książkowe, do zwycięzców zostaną wysłane drogą pocztową. A wszystkich chętnych zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz profilu facebook’owego powiatu jarosławskiego. Już niedługo kolejny konkurs-quiz wiedzy!
  • Galeria

Kilkudziesięciu uczestników, to efekt drugiego już konkursu Wielkie Rocznice 2021, organizowanego on-line przez starostwo powiatowe w Jarosławiu. - Tym razem quiz wiedzy dotyczył Anny Jenke – nauczycielki, wychowawczyni, harcerki, społecznika i człowieka wielkiej wiary, której setna rocznica urodzin przypada właśnie w tym roku – przypomina starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Dziesięć pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedziało na konkursowe pytania otrzyma nagrody i dyplomy.

Konkurs, który rozpoczął się w marcu, a którego zakończenie przypadło tuż po świętach wielkanocnych, to już kolejne tego typu przedsięwzięcie w tym roku. Pierwszym był quiz o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim, genialnym polskim poecie, który zginął powstańczą śmiercią w 1944 roku w Warszawie.

Nagrody, wśród których są publikacje książkowe, do zwycięzców zostaną wysłane drogą pocztową. A wszystkich chętnych zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz profilu facebook’owego powiatu jarosławskiego. Już niedługo kolejny konkurs-quiz wiedzy!