List do Maturzystów Anno Domini 2021

  • Wydrukuj
  • Email
  • List do Maturzystów Anno Domini 2021. Drodzy Maturzyści! Wprawdzie w tym roku nie zakwitły kasztany, ale kalendarz wskazuje na to, że już niedługo zasiądziecie do szkolnych ławek, aby zmierzyć się z maturą - jednym z najważniejszych egzaminów, nie bez przyczyny nazywanym egzaminem dojrzałości. Za Wami lata spędzone w szkole – okres nauki, zdobywania wiedzy, umiejętności, kształtowania postaw, rozwijania zainteresowań, poznawania nowych ludzi, budowania przyjaźni, przeżywania miłości i tworzenia związków, które być może przetrwają przez całe życie. W najbliższych dniach przyjdzie Wam się zmierzyć z egzaminem maturalnym, którego pozytywne zdanie umożliwi kontynuację nauki na wyższych uczelniach, podążanie za realizacją zawodowych planów i otworzy Wam okno na świat różnych możliwości, osobistego rozwoju i wybrania najbardziej odpowiadającej Wam życiowej drogi. Ufam, że czas pobytu w szkole, Wasza praca i praca Waszych nauczycieli przyczynią się do pokonania maturalnej poprzeczki i osiągnięcia wyników na miarę Waszych możliwości i aspiracji. Kończąc szkołę nie zapomnijcie o swoich wychowawcach, nauczycielach i katechetach, bo to oni Was nie tylko nauczali, rozwijali Wasze pasje, zainteresowania, odkrywali predyspozycje i możliwości, ale na co dzień Wam pomagali i wspierali wtedy, gdy tego wsparcia potrzebowaliście. Drodzy Maturzyści! Na czas matur życzę Wam otwartych umysłów, dobrych rozwiązań i satysfakcjonujących Was wyników, a w przyszłości  życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym - niech Wasze wybory będą trafione i szczęśliwe. Niech sprawiają Wam radość, satysfakcję i dają poczucie spełnienia. Bądźcie najlepszymi ambasadorami swoich szkół, rodzin i jarosławskiego powiatu. I pamiętajcie, że…”Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić. Jeśli tylko będziecie mieli odwagę za nimi iść”. [Walt Disney] Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot

Drodzy Maturzyści!

Wprawdzie w tym roku nie zakwitły kasztany, ale kalendarz wskazuje na to, że już niedługo zasiądziecie do szkolnych ławek, aby zmierzyć się z maturą - jednym z najważniejszych egzaminów, nie bez przyczyny nazywanym egzaminem dojrzałości.

Za Wami lata spędzone w szkole – okres nauki, zdobywania wiedzy, umiejętności, kształtowania postaw, rozwijania zainteresowań, poznawania nowych ludzi, budowania przyjaźni, przeżywania miłości i tworzenia związków, które być może przetrwają przez całe życie.

W najbliższych dniach przyjdzie Wam się zmierzyć z egzaminem maturalnym, którego pozytywne zdanie umożliwi kontynuację nauki na wyższych uczelniach, podążanie za realizacją zawodowych planów i otworzy Wam okno na świat różnych możliwości, osobistego rozwoju i wybrania najbardziej odpowiadającej Wam życiowej drogi. Ufam, że czas pobytu w szkole, Wasza praca i praca Waszych nauczycieli przyczynią się do pokonania maturalnej poprzeczki i osiągnięcia wyników na miarę Waszych możliwości i aspiracji.

Kończąc szkołę nie zapomnijcie o swoich wychowawcach, nauczycielach i katechetach, bo to oni Was nie tylko nauczali, rozwijali Wasze pasje, zainteresowania, odkrywali predyspozycje i możliwości, ale na co dzień Wam pomagali i wspierali wtedy, gdy tego wsparcia potrzebowaliście.

Drodzy Maturzyści!

Na czas matur życzę Wam otwartych umysłów, dobrych rozwiązań i satysfakcjonujących Was wyników, a w przyszłości  życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym - niech Wasze wybory będą trafione i szczęśliwe. Niech sprawiają Wam radość, satysfakcję i dają poczucie spełnienia. Bądźcie najlepszymi ambasadorami swoich szkół, rodzin i jarosławskiego powiatu.

I pamiętajcie, że…”Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić. Jeśli tylko będziecie mieli odwagę za nimi iść”. [Walt Disney]

Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot