Międzynarodowy Dzień Strażaka

  • Wydrukuj
  • Email
  • Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka proszę przyjąć wyrazy najwyższego uznania i podziękowań za służbę, którą strażacy pełnią na rzecz społeczności powiatu jarosławskiego. Od wielu lat strażacy szczycą się pierwszym miejscem w rankingu zawodów, które Polacy obdarzają największym zaufaniem. Dzięki Waszej służbie i ofiarności – my mieszkańcy ziemi jarosławskiej możemy czuć się bezpieczniej. Wiemy, że w razie potrzeby, ktoś przyjdzie nam z pomocą i da z siebie wszystko, by uratować nasze życie, zdrowie czy mienie. Składam Wam życzenia zdrowia, pomyślności i satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym. Starosta jarosławski Stanisław Kłopot

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka proszę przyjąć wyrazy najwyższego uznania i podziękowań za służbę, którą strażacy pełnią na rzecz społeczności powiatu jarosławskiego.

Od wielu lat strażacy szczycą się pierwszym miejscem w rankingu zawodów, które Polacy obdarzają największym zaufaniem. Dzięki Waszej służbie i ofiarności – my mieszkańcy ziemi jarosławskiej możemy czuć się bezpieczniej. Wiemy, że w razie potrzeby, ktoś przyjdzie nam z pomocą i da z siebie wszystko, by uratować nasze życie, zdrowie czy mienie.

Składam Wam życzenia zdrowia, pomyślności i satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym.

Starosta jarosławski Stanisław Kłopot