Biuro Powiatowe ARiMR w Jarosławiu otwarte dla zainteresowanych w dodatkowych godzinach

  • Wydrukuj
  • Email
  • Biuro Powiatowe ARiMR w Jarosławiu otwarte dla zainteresowanych w dodatkowych godzinach. 17 czerwca br. będzie ostatnim dniem na złożenie wniosku  o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW w kampanii 2021. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich beneficjentów, ARiMR wydłuża godziny otwarcia swoich biur powiatowych. Będą one otwarte dodatkowo:12 czerwca (sobota) od godz. 07.30 do godz. 15.30, 14 - 16 czerwca (poniedziałek-środa) od godz. 7.30 do godz. 18.00 17 czerwca (czwartek) - w ostatni dzień składania wniosków od godz. 7.30 do godz. 20.00 – do ostatniego beneficjenta- Oczywiście także Biuro Powiatowe w Jarosławiu będzie dostępne w tych dodatkowych terminach dla zainteresowanych – wyjaśnia kierownik BP ARiMR w Jarosławiu Krzysztof Cebulak. – Jesteśmy do dyspozycji również w tradycyjnych godzinach pracy. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnej pomocy technicznej – deklaruje kierownik Biura Agencji w Jarosławiu. Ważne! Wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za 2021 r. można składać jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. W tym roku Agencja nie wysyła wniosków w formie papierowej. Rolnikom, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, wsparcia technicznego udzielają pracownicy biur powiatowych Agencji.Informacja: ARiMR, własna.
Na zdjęciu Krzysztof Cebulak, kierownik BP ARiMR w Jarosławiu

17 czerwca br. będzie ostatnim dniem na złożenie wniosku  o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW w kampanii 2021. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich beneficjentów, ARiMR wydłuża godziny otwarcia swoich biur powiatowych.

Będą one otwarte dodatkowo:

  • 12 czerwca (sobota) od godz. 07.30 do godz. 15.30,
  • 14 - 16 czerwca (poniedziałek-środa) od godz. 7.30 do godz. 18.00
  • 17 czerwca (czwartek) - w ostatni dzień składania wniosków od godz. 7.30 do godz. 20.00 – do ostatniego beneficjenta

- Oczywiście także Biuro Powiatowe w Jarosławiu będzie dostępne w tych dodatkowych terminach dla zainteresowanych – wyjaśnia kierownik BP ARiMR w Jarosławiu Krzysztof Cebulak. – Jesteśmy do dyspozycji również w tradycyjnych godzinach pracy. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnej pomocy technicznej – deklaruje kierownik Biura Agencji w Jarosławiu.

Ważne! Wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za 2021 r. można składać jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. W tym roku Agencja nie wysyła wniosków w formie papierowej. Rolnikom, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, wsparcia technicznego udzielają pracownicy biur powiatowych Agencji.

Plakat

Informacja: ARiMR, własna.