Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty Jarosławskiego

• Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty Jarosławskiego. 18 lipca odbyły się Zawody Gruntowe o Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota. Ich organizatorem było Koło PZW Jarosław Miasto. W zmaganiach, które rozpoczęły się w niedzielny poranek, o godzinie 7.00, wystartowało 20 wędkarzy. W ceremonii rozpoczęcia uczestniczył starosta Stanisław Kłopot, zawody zaś prowadzil sędzia Jacek Bukowy. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco: 1. miejsce Stanisław Wyczawski (2120 pkt.) 2. miejsce Kamil Kulikowski (2080 pkt.) 3 miejsce Józef Maziarek (1340 pkt.) Nagrody, medale i Puchar Starosty wręczył w Jego imieniu, Krzysztof Cebulak, członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego. Gratulujemy zwycięzcom, uczestnikom i organizatorom. Życzymy kolejnych udanych zawodów i połowów.

1. miejsce Stanisław Wyczawski (2120 pkt.)

2. miejsce Kamil Kulikowski (2080 pkt.)

3 miejsce Józef Maziarek (1340 pkt.)