O nowych chodnikach, które powstały w powiecie jarosławskim.

• O nowych chodnikach, które powstały w powiecie jarosławskim.. Sezon powiatowych inwestycji drogowych w pełni. Powstały m.in. nowe chodniki w Świętem, Chotyńcu, Rokietnicy i Makowisku. – Drogi i chodniki są jednym z naszych priorytetów – wyjaśnia starosta jarosławski Stanisław Kłopot. – W tym roku trafi na nie kilka milionów złotych, we współpracy z samorządami gminnymi. A trzeba jeszcze pamiętać o trzyletnich inwestycjach wartych 35 milionów, które rozpoczynamy w tym roku, dzięki pozyskaniu pieniędzy z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 22 milionów zł. – dodaje starosta. W ostatnich dwóch dniach przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Jarosławiu wraz z samorządowcami, wśród których byli starosta Stanisław Kłopot i członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego Marek Kisielewicz, odebrali cztery nowe odcinki chodników. Mowa o: Świętem – inwestycja wspólnie z gminą Radymno - 350 metrów za 200 tys. złotych Chotyńcu – inwestycja wspólnie z gminą Radymno - 230 metrów razem z odwodnieniem za 200 tys. złotych Rokietnicy – inwestycja wspólnie z gminą Rokietnica - 140 metrów za 100 tys. złotych Makowisku – inwestycja wspólnie z gminą Jarosław - 300 metrów razem z zatoczką autobusową za 200 tys. złotych Pełen wykaz tegorocznych planowanych drogowych inwestycji powiatowych dostępny jest TUTAJ wraz z aktualizacją, dokonaną na ostatniej sesji Rady Powiatu.

Świętem – inwestycja wspólnie z gminą Radymno - 350 metrów za 200 tys. złotych