Otwarte zawody spławikowe o Puchar Starosty Jarosławskiego

• Otwarte zawody spławikowe o Puchar Starosty Jarosławskiego. Już powoli odliczamy dni do końca wakacji, ale dla chcących - atrakcji nie brakuje. Tak jak w ostatni weekend, kiedy na pięknym akwenie ZEK Wietlin odbyły się otwarte zawody spławikowe o Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota Organizatorem było Koło PZW San Jarosław a nagrody i puchar wręczył Krzysztof Cebulak - członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego 1. miejsce zajął Marek Bedus, 2. miejsce Tadeusz Siupik, 3. miejsce Marian Fedan Gratulacje!