Jarosławscy tenisiści stołowi na dobre rozpoczęli sezon

  • Wydrukuj
  • Email
  • Jarosławscy tenisiści stołowi na dobre rozpoczęli sezon. O jeden punkt wzbogacili swój dorobek w LOTTO Superlidze tenisiści stołowi Sokołowa S.A. Jarosław. Po czterech kolejkach podopieczni Kamila Dziukiewicza zajmują piąte miejsce z dorobkiem sześciu "oczek". W weekend tenisiści stołowi klubu z powiatu jarosławskiego zmierzyli się z finalistami fazy play off w poprzednim sezonie. W piątek Sokołów S.A. uległ przed własną publicznością Dekorglassowi Działdowo 1:3 (jeden punkt wywalczył Grigory Vlasov), a dwa dni później jarosławianie przegrali w Grodzisku Mazowieckim z tamtejszą Dartomem Bogorią 2:3 (po jednym punkcie zainkasowali Vlasov i Eric Jouti). W szeregach Sokołowa S.A. Jarosław w weekendowych meczach zabrakło Sathiyana Gnanasekarana, który ma za sobą imponujący początek sezonu. Jego miejsce zajął Brazylijczyk Eric Jouti, który w Grodzisku Mazowieckim odniósł swoje premierowe zwycięstwo w polskiej lidze, pokonując Miłosza Redzimskiego. Kolejne spotkanie w LOTTO Superlidze tenisiści stołowi Sokołowa S.A. Jarosław rozegrają 8. października we własnej hali z Morlinami Ostróda. ------------------------ Tenisiści stołowi Sokołowa S.A. Jarosław wezmą udział w 32. edycji europejskich rozgrywek TT Inter Cup. Losowanie fazy grupowej odbędzie się w najbliższych dniach. Na start w TT Inter Cup w sezonie 2021/2022 zdecydowały się trzy polskie zespoły, w tym Sokołów S.A. Jarosław. Klub prowadzony przez Kamila Dziukiewicza do premierowego startu w europejskich pucharach desygnował 14-osobową kadrę, na czele z Sathiyanem Gnanasekaranem, Ericem Joutim czy Grigory Vlasovem. W 32. edycji TT Inter Cup udział weźmie blisko 30 zespołów z 10 krajów. Oprócz polskich ekip na start w europejskich rozgrywkach zdecydowali się przedstawiciele Niemiec, Włoch, Francji, Belgii, Czech, Holandii, Luksemburga, Austrii oraz Bośni i Hercegowiny. W sezonie 2020/2021 z powodu pandemii koronawirusa w europejskich rozgrywkach TT Inter Cup udało się rozegrać zaledwie dwa spotkania. Rok wcześniej w TT Inter Cup udział wzięły cztery zespoły z naszego kraju. Najlepiej zaprezentowali się tenisiści stołowi Global Pharmy Orlicz 1924 Suchedniów, którzy sięgnęli po trofeum Josefa Simecka. Na półfinale tego samego pucharu rywalizację zakończył Wamet Dąbcze, a AZS Gliwice i AZS AWFiS Gdańsk dotarły do ćwierćfinałów najbardziej prestiżowej kategorii „Elite-League”. Oprócz beniaminka LOTTO Superligi z Suchedniowa, końcowy triumf w TT Inter Cup ma na swoim koncie także Lubuski Sportowy Lumel, który wygrał drugą edycję w sezonie 1991/1992. Informacja prasowa (tekst, zdj.): Sokołów S.A. Jarosław
  • Galeria

O jeden punkt wzbogacili swój dorobek w LOTTO Superlidze tenisiści stołowi Sokołowa S.A. Jarosław. Po czterech kolejkach podopieczni Kamila Dziukiewicza zajmują piąte miejsce z dorobkiem sześciu "oczek".

W weekend tenisiści stołowi klubu z powiatu jarosławskiego zmierzyli się z finalistami fazy play off w poprzednim sezonie. W piątek Sokołów S.A. uległ przed własną publicznością Dekorglassowi Działdowo 1:3 (jeden punkt wywalczył Grigory Vlasov), a dwa dni później jarosławianie przegrali w Grodzisku Mazowieckim z tamtejszą Dartomem Bogorią 2:3 (po jednym punkcie zainkasowali Vlasov i Eric Jouti).

W szeregach Sokołowa S.A. Jarosław w weekendowych meczach zabrakło Sathiyana Gnanasekarana, który ma za sobą imponujący początek sezonu. Jego miejsce zajął Brazylijczyk Eric Jouti, który w Grodzisku Mazowieckim odniósł swoje premierowe zwycięstwo w polskiej lidze, pokonując Miłosza Redzimskiego.

Kolejne spotkanie w LOTTO Superlidze tenisiści stołowi Sokołowa S.A. Jarosław rozegrają 8. października we własnej hali z Morlinami Ostróda.

------------------------

Tenisiści stołowi Sokołowa S.A. Jarosław wezmą udział w 32. edycji europejskich rozgrywek TT Inter Cup. Losowanie fazy grupowej odbędzie się w najbliższych dniach.

Na start w TT Inter Cup w sezonie 2021/2022 zdecydowały się trzy polskie zespoły, w tym Sokołów S.A. Jarosław. Klub prowadzony przez Kamila Dziukiewicza do premierowego startu w europejskich pucharach desygnował 14-osobową kadrę, na czele z Sathiyanem Gnanasekaranem, Ericem Joutim czy Grigory Vlasovem.

W 32. edycji TT Inter Cup udział weźmie blisko 30 zespołów z 10 krajów. Oprócz polskich ekip na start w europejskich rozgrywkach zdecydowali się przedstawiciele Niemiec, Włoch, Francji, Belgii, Czech, Holandii, Luksemburga, Austrii oraz Bośni i Hercegowiny.

W sezonie 2020/2021 z powodu pandemii koronawirusa w europejskich rozgrywkach TT Inter Cup udało się rozegrać zaledwie dwa spotkania. Rok wcześniej w TT Inter Cup udział wzięły cztery zespoły z naszego kraju. Najlepiej zaprezentowali się tenisiści stołowi Global Pharmy Orlicz 1924 Suchedniów, którzy sięgnęli po trofeum Josefa Simecka. Na półfinale tego samego pucharu rywalizację zakończył Wamet Dąbcze, a AZS Gliwice i AZS AWFiS Gdańsk dotarły do ćwierćfinałów najbardziej prestiżowej kategorii „Elite-League”.

Oprócz beniaminka LOTTO Superligi z Suchedniowa, końcowy triumf w TT Inter Cup ma na swoim koncie także Lubuski Sportowy Lumel, który wygrał drugą edycję w sezonie 1991/1992.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): Sokołów S.A. Jarosław