Zakończono kolejne inwestycje drogowe samorządu powiatowego

  • Wydrukuj
  • Email
  • Zakończono kolejne inwestycje drogowe samorządu powiatowego. Ponad 500 metrów nowych chodników powstało w ostatnim czasie przy drogach powiatowych. Koszt to 480 tys. złotych Inwestycje były realizowane przez samorząd powiatowy ze wsparciem samorządów gminnych w Roźwienicy Laszkach i Radymnie. Mowa o inwestycjach zrealizowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w  Węgierce (130 m. z odwodnieniem, koszt 130 tys. złotych), Miękiszu Nowym (200 m. w wysokości 150 tys. zł.) i Ostrowie (210 m. z odwodnieniem i kanałem technicznym za 200 tys. zł.). Ich zakończeniem były odbiory techniczne z udziałem wykonawców, PZD i przedstawicieli samorządu powiatowego oraz samorządów gminnych.
  • Galeria

Ponad 500 metrów nowych chodników powstało w ostatnim czasie przy drogach powiatowych. Koszt to 480 tys. złotych Inwestycje były realizowane przez samorząd powiatowy ze wsparciem samorządów gminnych w Roźwienicy Laszkach i Radymnie.

Mowa o inwestycjach zrealizowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w  Węgierce (130 m. z odwodnieniem, koszt 130 tys. złotych), Miękiszu Nowym (200 m. w wysokości 150 tys. zł.) i Ostrowie (210 m. z odwodnieniem i kanałem technicznym za 200 tys. zł.). Ich zakończeniem były odbiory techniczne z udziałem wykonawców, PZD i przedstawicieli samorządu powiatowego oraz samorządów gminnych.