Inauguracja roku akademickiego w PWSTE w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Inauguracja roku akademickiego w PWSTE w Jarosławiu. 1 października zainaugurowano rok akademicki 2021/2022 w Państwowej Wyższej szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Wśród gości wydarzenia był również starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Po raz kolejny rozpoczynamy rok akademicki w murach Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. To nasza duma i chluba na mapie uczelni zawodowych w całej Polsce. Nie każde bowiem miasto, nie każdy powiat, może pochwalić się uczelnią wyższą, zwłaszcza o tak ugruntowanej renomie. Na tę wspomnianą renomę trzeba było jednak zasłużyć ciężką i wytrwałą pracą. Bardzo sobie cenię, jako przedstawiciel samorządu powiatowego, współpracę z PWSTE. Konferencje, opracowania czy monografie traktujące o wielorakiej problematyce ziemi jarosławskiej, dają asumpt do jej rozwoju. Grono studentów w dużej mierze rekrutuje się z uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat jarosławski. Trudno zatem sobie wyobrazić, by w dobrze zorganizowanym świecie nauki i samorządu, takiej harmonijnej współpracy nie było. Na kolejne dni i miesiące pracy i nauki życzę wszystkim wiele wytrwałości. Życzę również zdrowia i oby problemy roku poprzedniego nie były tak dotkliwe i dezorganizujące, oby odeszły do historii, będąc jedynie tematem prac magisterskich i doktorskich, a nie naszą codziennością. Wszystkiego najlepszego! Z wyrazami szacunku Stanisław Kłopot, starosta jarosławski.
  • Galeria

1 października zainaugurowano rok akademicki 2021/2022 w Państwowej Wyższej szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Wśród gości wydarzenia był również starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

Po raz kolejny rozpoczynamy rok akademicki w murach Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. To nasza duma i chluba na mapie uczelni zawodowych w całej Polsce. Nie każde bowiem miasto, nie każdy powiat, może pochwalić się uczelnią wyższą, zwłaszcza o tak ugruntowanej renomie. Na tę wspomnianą renomę trzeba było jednak zasłużyć ciężką i wytrwałą pracą.

Bardzo sobie cenię, jako przedstawiciel samorządu powiatowego, współpracę z PWSTE. Konferencje, opracowania czy monografie traktujące o wielorakiej problematyce ziemi jarosławskiej, dają asumpt do jej rozwoju. Grono studentów w dużej mierze rekrutuje się z uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat jarosławski. Trudno zatem sobie wyobrazić, by w dobrze zorganizowanym świecie nauki i samorządu, takiej harmonijnej współpracy nie było. 

Na kolejne dni i miesiące pracy i nauki życzę wszystkim wiele wytrwałości. Życzę również zdrowia i oby problemy roku poprzedniego nie były tak dotkliwe i dezorganizujące, oby odeszły do historii, będąc jedynie tematem prac magisterskich i doktorskich, a nie naszą codziennością. Wszystkiego najlepszego!

Z wyrazami szacunku Stanisław Kłopot, starosta jarosławski.