• Nowe chodniki i drogi w powiecie jarosławskim. Zmiana również na stanowisku dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg.. Cztery kolejne inwestycje drogowe, na łączną kwotę blisko miliona złotych, realizowane przez samorząd powiatowy zostały już zakończone. Są wśród nich przebudowy dróg, jak również nowe chodniki. Mowa o przebudowie drogi w Świebodnej za 130 tys. zł; budowie chodnika i kanału technologicznego w Miękiszu Starym za 140 tys. zł; przebudowie drogi w Bobrówce, polegającej na wzmocnionej podbudowie i miejscach postojowych za 140 tys. zł oraz nowej nawierzchni na trasie Wólka Pełkińska – Kostków za 500 tys. zł. Inwestycje zostały wykonane we współpracy i współfinansowaniu z gminami Pruchnik, Laszki i Jarosław. - Realizujemy plan inwestycji drogowych, który wypracowaliśmy wspólnie z samorządami gminnymi – wyjaśnia starosta jarosławski Stanisław Kłopot. – Czuwa nad tym Powiatowy Zarząd Dróg, który od 1 października ma nowego dyrektora – dodaje starosta. Jest nim Paweł Tworek, który doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, a także na stanowisku kierowniczym w Powiatowym Zarządzie Dróg w Przeworsku. Nowy dyrektor PZD w Jarosławiu pracował również w jednostkach samorządu terytorialnego, czyli Urzędzie Miasta Przeworska i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.