Konkurs „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim – lato” rozstrzygnięty!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Konkurs „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim – lato” rozstrzygnięty!. Znamy już wyniki trzeciego etapu konkursu fotograficznego "Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim" edycja letnia. Cieszyła się ona równie dużym zainteresowaniem, co poprzednie odsłony - zimowa i wiosenna. 12 października w sali narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, starosta jarosławski Stanisław Kłopot wręczył nagrody wyróżnionym w konkursie. Laureatami edycji letniej zostali: I miejsce - Aleksandra Leniar i Maciej Orlicki II miejsce - Magdalena Dupel i Damian Mac III miejsce - Damian Pankowiec i Bogusław Momot Wyróżnienia trafiły zaś do Tomasza Turonia, Grzegorza Fudali, Katarzyny Szarek i Anny Kucy. Gratulujemy! - Już teraz zapraszam serdecznie do udziału w czwartym etapie konkursu, obrazującego piękno jesiennego powiatu jarosławskiego - namawia starosta Stanisław Kłopot. Potrwa on do 30 listopada. Formularz zgłoszeniowy znajduje się  TUTAJ zaś regulamin znajdą Państwo, jako załącznik do informacji. Zatem "Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim - jesień"!
  • Galeria

Znamy już wyniki trzeciego etapu konkursu fotograficznego "Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim" edycja letnia. Cieszyła się ona równie dużym zainteresowaniem, co poprzednie odsłony - zimowa i wiosenna. 12 października w sali narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, starosta jarosławski Stanisław Kłopot wręczył nagrody wyróżnionym w konkursie.

Laureatami edycji letniej zostali:

I miejsce - Aleksandra Leniar i Maciej Orlicki

II miejsce - Magdalena Dupel i Damian Mac

III miejsce - Damian Pankowiec i Bogusław Momot

Wyróżnienia trafiły zaś do Tomasza Turonia, Grzegorza Fudali, Katarzyny Szarek i Anny Kucy. Gratulujemy!

- Już teraz zapraszam serdecznie do udziału w czwartym etapie konkursu, obrazującego piękno jesiennego powiatu jarosławskiego - namawia starosta Stanisław Kłopot. Potrwa on do 30 listopada. Formularz zgłoszeniowy znajduje się  TUTAJ zaś regulamin znajdą Państwo, jako załącznik do informacji. Zatem "Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim - jesień"!

Załączniki do pobrania

Regulamin.cztery pory roku_jesien.pdfplik w formacie .PDF (22 Pobrań)