Nowe chodniki na terenach wiejskich

  • Wydrukuj
  • Email
  • Nowe chodniki na terenach wiejskich. Blisko 600 metrów nowego chodnika za czterysta tysięcy złotych powstało w Kostkowie Inwestorem był samorząd powiatu jarosławskiego, a współfinansował prace samorząd gminy wiejskiej Jarosław Podobnie w Charytanach, gdzie obok chodnika powstał kanał technologiczny i odwodnienie, a prace były prowadzone z samorządem gminy Laszki i kosztowały ponad 100 tys. złotych. I to nie koniec, bo już na dniach ma ruszyć inwestycja przy chodniku (koło kościoła) w Piwodzie. W odbiorach technicznych, 28 i 29 października, uczestniczyli m.in. starosta jarosławski Stanisław Kłopot, przewodniczący Rady Powiatu Marian Fedor, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Cebulak, wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt oraz pracownicy PZD z dyrektorem Pawłem Tworkiem.
  • Galeria

Blisko 600 metrów nowego chodnika za czterysta tysięcy złotych powstało w Kostkowie Inwestorem był samorząd powiatu jarosławskiego, a współfinansował prace samorząd gminy wiejskiej Jarosław Podobnie w Charytanach, gdzie obok chodnika powstał kanał technologiczny i odwodnienie, a prace były prowadzone z samorządem gminy Laszki i kosztowały ponad 100 tys. złotych. I to nie koniec, bo już na dniach ma ruszyć inwestycja przy chodniku (koło kościoła) w Piwodzie.

W odbiorach technicznych, 28 i 29 października, uczestniczyli m.in. starosta jarosławski Stanisław Kłopot, przewodniczący Rady Powiatu Marian Fedor, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Cebulak, wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt oraz pracownicy PZD z dyrektorem Pawłem Tworkiem.