Odbiór nowych chodników w Korczowej i w Ostrowie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Odbiór nowych chodników w Korczowej i w Ostrowie. Dwie kolejne inwestycje na drogach zarządzanych przez Powiat Jarosławski zostały ukończone. Obydwie były współfinansowane przez samorząd gminy Radymno. Mowa zaś o:500 metrach nowego chodnika i dwóch zatokach autobusowych w Korczowej. Koszt  wyniósł 400 tys. złotych 950 metrach chodnika, który powstał w Ostrowie za 190 tys. złotych- Dziękuję samorządowi gminy Radymno za współfinansowanie prac. Razem możemy więcej, bo koszt chodników, a jest ich blisko półtora kilometra, i zatok autobusowych podzieliliśmy po połowie - tak podsumował zakończone prace starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Na zdj.: odbiór obydwu inwestycji realizowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg z udziałem starosty St. Kłopota, członków Zarządu Powiatu Marka Kisielewicza oraz Marka Sobolewskiego radnej powiatowej Barbary Stawarz, wójta gminy Radymno Bogdana Szylara, wykonawców i pracowników PZD.
  • Galeria

Dwie kolejne inwestycje na drogach zarządzanych przez Powiat Jarosławski zostały ukończone. Obydwie były współfinansowane przez samorząd gminy Radymno. Mowa zaś o:

  • 500 metrach nowego chodnika i dwóch zatokach autobusowych w Korczowej. Koszt  wyniósł 400 tys. złotych
  • 950 metrach chodnika, który powstał w Ostrowie za 190 tys. złotych

- Dziękuję samorządowi gminy Radymno za współfinansowanie prac. Razem możemy więcej, bo koszt chodników, a jest ich blisko półtora kilometra, i zatok autobusowych podzieliliśmy po połowie - tak podsumował zakończone prace starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

Na zdj.: odbiór obydwu inwestycji realizowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg z udziałem starosty St. Kłopota, członków Zarządu Powiatu Marka Kisielewicza oraz Marka Sobolewskiego radnej powiatowej Barbary Stawarz, wójta gminy Radymno Bogdana Szylara, wykonawców i pracowników PZD.