Zawodniczki z jarosławskiego klubu w kadrze na mistrzostwa świata!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Zawodniczki z jarosławskiego klubu w kadrze na mistrzostwa świata!. I to jest sportowa informacja co najmniej tygodnia. Trzy zawodniczki Eurobud Grupa JKS Jarosław, czyli obrotowa Sylwia Matuszczyk, skrzydłowa Magda Balsam oraz rozgrywająca Aleksandra Zimny wezmą udział w grudniowych Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Kobiet. Nim rozpocznie się mundial, reprezentacja Polski rozegra międzynarodowy turniej towarzyski w Madrycie. Transmisja w TVP Sport, na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej: 26 listopada, godz. 19:00 Polska – Niemcy 27 listopada, godz. 18:00 Polska – Hiszpania 28 listopada, godz. 11:00 Polska – Słowacja. Mocno trzymamy kciuki!!!! Informacja prasowa (tekst, zdj): Eurobud Grupa JKS Jarosław
  • Galeria

I to jest sportowa informacja co najmniej tygodnia. Trzy zawodniczki Eurobud Grupa JKS Jarosław, czyli obrotowa Sylwia Matuszczyk, skrzydłowa Magda Balsam oraz rozgrywająca Aleksandra Zimny wezmą udział w grudniowych Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Kobiet.

Nim rozpocznie się mundial, reprezentacja Polski rozegra międzynarodowy turniej towarzyski w Madrycie. Transmisja w TVP Sport, na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej:

26 listopada, godz. 19:00 Polska – Niemcy

27 listopada, godz. 18:00 Polska – Hiszpania

28 listopada, godz. 11:00 Polska – Słowacja.

Mocno trzymamy kciuki!!!!

Informacja prasowa (tekst, zdj): Eurobud Grupa JKS Jarosław