Harcerze potrzebują pomocy!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Harcerze potrzebują pomocy!. Dom harcerza przy ul. Sienkiewicza 11 w Jarosławiu wymaga gruntownego remontu. Pomimo starań komendy Hufca, ciągle brakuje środków. W imieniu potrzebujących, zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe. Mile widziana jest także pomoc o charakterze usługowym lub w formie przekazania materiałów budowlanych. Każda, nawet najmniejsza pomoc ma znaczenie i przełoży się na realne zmiany. Sytuacja jest trudna, a zakres pracy przy remoncie bardzo duży. Nie zważając na to, społeczność harcerska nie poddaje się i dzielnie walczy o utrzymanie swojej siedziby. Do najważniejszych prac należą: - wymiana części okien, - wymiana drzwi garażowych, - modernizacja centralnego ogrzewania, - wykonanie termoizolacji budynku, - założenie na budynku instalacji fotowoltaicznych - wymiana pokrycia dachowego Dla wszystkich, którzy zechcą wspomóc jarosławskich harcerzy - konto bankowe: Hufiec ZHP Jarosław, ul. Sienkiewicza 11, 37-500 Jarosław, Bank Spółdzielczy w Jarosławiu, nr konta 90 9096 0004 2001 0006 064 0002. W razie potrzeby udzielenia informacji bądź omówienia formy pomocy, osobą do kontaktu jest Małgorzata Jaworowska, Komendantka Hufca tel. 664 040 305, mail: jaroslaw@zhp.pl
  • Galeria

Dom harcerza przy ul. Sienkiewicza 11 w Jarosławiu wymaga gruntownego remontu. Pomimo starań komendy Hufca, ciągle brakuje środków. W imieniu potrzebujących, zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe. Mile widziana jest także pomoc o charakterze usługowym lub w formie przekazania materiałów budowlanych.

Każda, nawet najmniejsza pomoc ma znaczenie i przełoży się na realne zmiany. Sytuacja jest trudna, a zakres pracy przy remoncie bardzo duży. Nie zważając na to, społeczność harcerska nie poddaje się i dzielnie walczy o utrzymanie swojej siedziby.

Do najważniejszych prac należą:

- wymiana części okien,

- wymiana drzwi garażowych,

- modernizacja centralnego ogrzewania,

- wykonanie termoizolacji budynku,

- założenie na budynku instalacji fotowoltaicznych

- wymiana pokrycia dachowego

Dla wszystkich, którzy zechcą wspomóc jarosławskich harcerzy - konto bankowe:

Hufiec ZHP Jarosław, ul. Sienkiewicza 11, 37-500 Jarosław,

Bank Spółdzielczy w Jarosławiu,

nr konta 90 9096 0004 2001 0006 064 0002.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

W razie potrzeby udzielenia informacji bądź omówienia formy pomocy, osobą do kontaktu jest Małgorzata Jaworowska, Komendantka Hufca tel. 664 040 305, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.