AKTUALIZACJA. Koncert kolęd dostępny online.

  • Wydrukuj
  • Email
  • AKTUALIZACJA. Koncert kolęd dostępny online.. Zapraszamy do obejrzenia niezwykłego koncertu kolęd, którego premiera odbyła się 25 grudnia, w Boże Narodzenie. Zaprosili na niego starosta jarosławski Stanisław Kłopot wraz z kolędnikami z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych. Link do wydarzenia https://www.youtube.com/watch?v=o_VD2beRIBg Z najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami wystąpili uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Partnerami świątecznego koncertu byli także: Powiatowe Ognisko Baletowe, Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich oraz Pod24. Byli po prostu przecudowni, przekonajcie się o tym sami! Zapraszamy!

Zapraszamy do obejrzenia niezwykłego koncertu kolęd, którego premiera odbyła się 25 grudnia, w Boże Narodzenie. Zaprosili na niego starosta jarosławski Stanisław Kłopot wraz z kolędnikami z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych.

Link do wydarzenia https://www.youtube.com/watch?v=o_VD2beRIBg

Z najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami wystąpili uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Partnerami świątecznego koncertu byli także: Powiatowe Ognisko Baletowe, Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich oraz Pod24. Byli po prostu przecudowni, przekonajcie się o tym sami!

Zapraszamy!