Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 - konsultacje społeczne.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 - konsultacje społeczne.. Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 (FEP) – to nazwa nowego programu regionalnego. Jego projekt został w dniu 30 grudnia br. przyjęty przez Zarząd Województwa Podkarpackiego. Dokument ten powinien trafić do jak najszerszego grona odbiorców w województwie, w szczególności do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, różnych podmiotów społecznych i gospodarczych, organizacji pozarządowych oraz wszelkich środowisk, działających na rzecz dalszego rozwoju regionu i zainteresowanych poprawą życia i funkcjonowania na Podkarpaciu. Wszystko po to, by końcowa forma programu była jak najlepiej dopracowana i zgodna z potrzebami wszystkich mieszkańców regionu. Konsultacje społeczne projektu programu Uwagi, opinie, wnioski do projektu FEP można składać poprzez:wypełnienie (on-line) formularza uwag dostarczenie wypełnionego formularza uwag (docx, 60.6 KB) na adres: konsultacje@podkarpackie.pllub Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym al. Ł.Cieplińskiego 4 35 - 010 Rzeszów Swoje opinie, uwagi, wnioski i sugestie do projektu można kierować od 30 grudnia 2021 r. do 4 lutego 2022 r. Uwagi złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane. O terminowości zgłoszenia uwag przesłanych pocztą, decyduje data stempla pocztowego. Do pobrania: Projekt programu FEP 2021- 2027 Konferencje konsultacyjne w regionie Aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i wywołać społeczną dyskusję na temat FEP 2021 - 2027, w czterech miastach regionu zorganizowane zostaną konferencje konsultacyjne, w których będzie można wziąć udział osobiście lub on-line. Wszystkie konferencje będzie można obejrzeć także na platformie You Tube. Link do konferencji zostanie zamieszczony na dzień przed wydarzeniem na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dotyczący danej lokalizacji, dostępny w Informacji o konferencjach. Wysłuchanie publiczne Dodatkowo w dniu 2 lutego 2022 r. za pośrednictwem stron internetowych i kanałów w mediach społecznościowych Instytucji Zarządzającej odbędzie się wysłuchanie publiczne. Szczegółowe informacje będą dostępne w terminie późniejszym. Informacja na podstawie: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego; www.rpo.podkarpackie.pl
  • Galeria

Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 (FEP) – to nazwa nowego programu regionalnego. Jego projekt został w dniu 30 grudnia br. przyjęty przez Zarząd Województwa Podkarpackiego.

Dokument ten powinien trafić do jak najszerszego grona odbiorców w województwie, w szczególności do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, różnych podmiotów społecznych i gospodarczych, organizacji pozarządowych oraz wszelkich środowisk, działających na rzecz dalszego rozwoju regionu i zainteresowanych poprawą życia i funkcjonowania na Podkarpaciu. Wszystko po to, by końcowa forma programu była jak najlepiej dopracowana i zgodna z potrzebami wszystkich mieszkańców regionu.

Konsultacje społeczne projektu programu

Uwagi, opinie, wnioski do projektu FEP można składać poprzez:

  • wypełnienie (on-line) formularza uwag 
  • dostarczenie wypełnionego formularza uwag (docx, 60.6 KB) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym
al. Ł.Cieplińskiego 4
35 - 010 Rzeszów

Swoje opinie, uwagi, wnioski i sugestie do projektu można kierować od 30 grudnia 2021 r. do 4 lutego 2022 r. Uwagi złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane. O terminowości zgłoszenia uwag przesłanych pocztą, decyduje data stempla pocztowego.

Do pobrania:

Projekt programu FEP 2021- 2027

Konferencje konsultacyjne w regionie

Aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i wywołać społeczną dyskusję na temat FEP 2021 - 2027, w czterech miastach regionu zorganizowane zostaną konferencje konsultacyjne, w których będzie można wziąć udział osobiście lub on-line. Wszystkie konferencje będzie można obejrzeć także na platformie You Tube. Link do konferencji zostanie zamieszczony na dzień przed wydarzeniem na naszej stronie internetowej.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dotyczący danej lokalizacji, dostępny w Informacji o konferencjach.

Wysłuchanie publiczne

Dodatkowo w dniu 2 lutego 2022 r. za pośrednictwem stron internetowych i kanałów w mediach społecznościowych Instytucji Zarządzającej odbędzie się wysłuchanie publiczne. Szczegółowe informacje będą dostępne w terminie późniejszym.

Informacja na podstawie: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego; www.rpo.podkarpackie.pl

Załączniki do pobrania

Konsultacje - zaproszenie.pdfplik w formacie .PDF (73 Pobrań)