Nowe radiowozy dla jarosławskich policjantów

  • Wydrukuj
  • Email
  • Nowe radiowozy dla jarosławskich policjantów. Trzy nowe radiowozy trafiły do jarosławskiej komendy. Zakup tych pojazdów możliwy był dzięki współdziałaniu samorządów gmin z Policją. Dwie Toyoty Corolla i Kia Sportage trafiły do policjantów wydziału patrolowo-interwencyjnego, ruchu drogowego, a także na wyposażenie komisariatu w Radymnie. Dwie Toyoty Corolla 1,8 VVT-i Hybrid i Kia Sportage 1,6 TGDI 4x4 trafiły do jarosławskiej komendy. Zakup nowych radiowozów możliwy był dzięki przekazanym środkom finansowym z samorządów powiatu jarosławskiego na Fundusz Wsparcia Policji oraz dzięki środkom budżetowym Policji oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Efektem współdziałania samorządów powiatu jarosławskiego na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i podpisanych porozumień jest przekazanie środków finansowych przez Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, Urząd Miasta Jarosławia, Gminę Wiejską Jarosław, Gminę Radymno, a także Gminę Laszki. Wczoraj przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu odbyło się symboliczne przekazanie pojazdów. W uroczystości uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu – nadkom. Jan Wojtowicz, Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch, Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt, Wójt Gminy Radymno Bogdan Szylar oraz Wójt Gminy Laszki Stanisław Gonciarz. Z rąk samorządowców kluczyki do nowych radiowozów odebrali policjanci z wydziału ruchu drogowego, wydziału patrolowo-interwencyjnego i z Komisariatu w Radymnie. To właśnie tam trafią samochody. Będą służyć policjantom podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych. Na koniec uroczystości, Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu podziękował za wsparcie i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę na rzecz mieszkańców. Informacja prasowa (tekst, zdj.) KPP Jarosław/Podkarpacka Policja
  • Galeria
Informacja prasowa (tekst, zdj.) KPP Jarosław/Podkarpacka Policja

Trzy nowe radiowozy trafiły do jarosławskiej komendy. Zakup tych pojazdów możliwy był dzięki współdziałaniu samorządów gmin z Policją. Dwie Toyoty Corolla i Kia Sportage trafiły do policjantów wydziału patrolowo-interwencyjnego, ruchu drogowego, a także na wyposażenie komisariatu w Radymnie.

Dwie Toyoty Corolla 1,8 VVT-i Hybrid i Kia Sportage 1,6 TGDI 4x4 trafiły do jarosławskiej komendy. Zakup nowych radiowozów możliwy był dzięki przekazanym środkom finansowym z samorządów powiatu jarosławskiego na Fundusz Wsparcia Policji oraz dzięki środkom budżetowym Policji oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.  

Efektem współdziałania samorządów powiatu jarosławskiego na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i podpisanych porozumień jest przekazanie środków finansowych przez Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, Urząd Miasta Jarosławia, Gminę Wiejską Jarosław, Gminę Radymno, a także Gminę Laszki.

Wczoraj przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu odbyło się symboliczne przekazanie pojazdów. W uroczystości uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu – nadkom. Jan Wojtowicz, Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch, Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt, Wójt Gminy Radymno Bogdan Szylar oraz Wójt Gminy Laszki Stanisław Gonciarz.

Z rąk samorządowców kluczyki do nowych radiowozów odebrali policjanci z wydziału ruchu drogowego, wydziału patrolowo-interwencyjnego i z Komisariatu w Radymnie. To właśnie tam trafią samochody. Będą służyć policjantom podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych.  

Na koniec uroczystości, Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu podziękował za wsparcie i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę na rzecz mieszkańców.

Informacja prasowa (tekst, zdj.) KPP Jarosław/Podkarpacka Policja