Uwarunkowania bezpieczeństwa społecznego w powiecie jarosławskim – wybrane aspekty

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uwarunkowania bezpieczeństwa społecznego w powiecie jarosławskim – wybrane aspekty. To tytuł seminarium, które odbyło się 20 stycznia w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Jego gospodarzami, oprócz jarosławskiej uczelni, był także samorząd powiatu jarosławskiego, którego staraniem ukazała się również publikacja o tym samym tytule. Autorami wydawnictwa są dr Barbara Szczypta-Kłak, dr Krzysztof Pobuta oraz prof. ucz. dr hab. Krzysztof Rejman, rektor PWSTE. Opracowanie dotyczy lat 2018 – 2020 i znalazły się w nim artykuły wielu autorów, którzy są zarówno praktykami, jak również pracują w jarosławskiej szkole wyższej (pełen program seminarium znajdą Państwo jako załącznik). - Powiat jarosławski ma niewątpliwe szczęście mieć na swoim terenie prężnie rozwijającą się uczelnię wyższą, której atutem jest bardzo dobrze wykształcona, posiadająca doświadczenie dydaktyczne i praktyczne kadra – mówił podczas spotkania starosta jarosławski Stanisław Kłopot. - Trudno bowiem przecenić walory, które płyną z naukowego podejścia do problematyki życia społecznego i które stanowią diagnozę do podejmowanych, również przez samorządy, wieloaspektowych działań – dodał starosta. Seminarium zgromadziło wielu zacnych gości, wśród których byli m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele „Caritas”, samorządowcy, przedstawiciele służb i formacji mundurowych oraz pracownicy i studenci PWSTE. W jego trakcie podpisano także umowę o współpracy pomiędzy uczelnią a związkami zawodowymi NSZZ „Solidarność”, reprezentującymi regionalne: policję, straż graniczną, straż pożarną i służbę więziennictwa. Do porozumienia przystąpili także związkowcy Celnicy PL. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z seminarium.
  • Galeria

To tytuł seminarium, które odbyło się 20 stycznia w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Jego gospodarzami, oprócz jarosławskiej uczelni, był także samorząd powiatu jarosławskiego, którego staraniem ukazała się również publikacja o tym samym tytule. Autorami wydawnictwa są dr Barbara Szczypta-Kłak, dr Krzysztof Pobuta oraz prof. ucz. dr hab. Krzysztof Rejman, rektor PWSTE.

Opracowanie dotyczy lat 2018 – 2020 i znalazły się w nim artykuły wielu autorów, którzy są zarówno praktykami, jak również pracują w jarosławskiej szkole wyższej (pełen program seminarium znajdą Państwo jako załącznik). - Powiat jarosławski ma niewątpliwe szczęście mieć na swoim terenie prężnie rozwijającą się uczelnię wyższą, której atutem jest bardzo dobrze wykształcona, posiadająca doświadczenie dydaktyczne i praktyczne kadra – mówił podczas spotkania starosta jarosławski Stanisław Kłopot. - Trudno bowiem przecenić walory, które płyną z naukowego podejścia do problematyki życia społecznego i które stanowią diagnozę do podejmowanych, również przez samorządy, wieloaspektowych działań – dodał starosta.

Seminarium zgromadziło wielu zacnych gości, wśród których byli m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele „Caritas”, samorządowcy, przedstawiciele służb i formacji mundurowych oraz pracownicy i studenci PWSTE. W jego trakcie podpisano także umowę o współpracy pomiędzy uczelnią a związkami zawodowymi NSZZ „Solidarność”, reprezentującymi regionalne: policję, straż graniczną, straż pożarną i służbę więziennictwa. Do porozumienia przystąpili także związkowcy Celnicy PL.  

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z seminarium.

Załączniki do pobrania

Program Sympozjum CBL.pdfplik w formacie .PDF (169 Pobrań)