Udany początek lutego jarosławskich tenisistów stołowych

  • Wydrukuj
  • Email
  • Udany początek lutego jarosławskich tenisistów stołowych. Początek lutego jest niezwykle intensywnym czasem dla jarosławskich tenisistów stołowych. Seniorska drużyna Sokołowa S.A. odniosła niezwykle cenne zwycięstwo w LOTTO Superlidze nad Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki 3:2, a międzynarodowe starty we Francji i Belgii czekają wychowankę Kolpingu i uczennicę Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu - Annę Brzyską. Po wyjazdowym zwycięstwie nad AZS-em AWFiS Baltą Gdańsk 3:2, drugi triumf z rzędu w LOTTO Superlidze zanotowali podopieczni Kamila Dziukiewicza. Sokołów S.A., z wychowankiem Szymonem Brudem w składzie, pokonał przy własnym stole Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:2. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatniej grze wieczoru, w której Mateusz Czernik i Grigory Vlasov wygrali z Michałem Gawlasem i Chińczykiem Shiyu Sunem. Wcześniej triumfy w szeregach gospodarzy zanotowali Sathiyan Gnanasekaran i Grigory Vlasov. Po zwycięstwie nad wicemistrzem kraju z Grodziska Mazowieckiego, zespół Kamila Dziukiewicza powiększył swój dorobek do 28 punktów. Aktualnie jarosławianie zajmują szóste miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej i ze spokojem mogą się przygotowywać do udziału w fazie play off LOTTO Superligi. Luty jest pracowitym miesiącem także dla najmłodszych zawodników i zawodniczek klubu z Jarosławia. Uczennica SMS w Jarosławiu - Anna Brzyska już od poniedziałku startować będzie we francuskim mieście Metz w turnieju z cyklu WTT Youth Contender. Po zakończeniu imprezy w Francji, jedna z czołowych tenisistek stołowych w naszym kraju weźmie udział w turnieju tej samej rangi w belgijskim Spa. Z dwoma medalami wrócili jarosławscy tenisiści stołowi Kolpingu i uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu z 3. Grand Prix Podkarpacia kadetów. Drugie miejsce w gronie chłopców zajął Alan Zieliński, a brązowy medal wśród dziewcząt wywalczył Natalia Maciałek. Na dalszych miejscach zmagania ukończyli Aleksander Zielnik i Wojciech Flaumenhaft. Informacja prasowa: Sokołów S.A. Jarosław/Kolping Jarosław
  • Galeria

Początek lutego jest niezwykle intensywnym czasem dla jarosławskich tenisistów stołowych. Seniorska drużyna Sokołowa S.A. odniosła niezwykle cenne zwycięstwo w LOTTO Superlidze nad Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki 3:2, a międzynarodowe starty we Francji i Belgii czekają wychowankę Kolpingu i uczennicę Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu - Annę Brzyską.

Po wyjazdowym zwycięstwie nad AZS-em AWFiS Baltą Gdańsk 3:2, drugi triumf z rzędu w LOTTO Superlidze zanotowali podopieczni Kamila Dziukiewicza. Sokołów S.A., z wychowankiem Szymonem Brudem w składzie, pokonał przy własnym stole Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:2. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatniej grze wieczoru, w której Mateusz Czernik i Grigory Vlasov wygrali z Michałem Gawlasem i Chińczykiem Shiyu Sunem. Wcześniej triumfy w szeregach gospodarzy zanotowali Sathiyan Gnanasekaran i Grigory Vlasov.

Po zwycięstwie nad wicemistrzem kraju z Grodziska Mazowieckiego, zespół Kamila Dziukiewicza powiększył swój dorobek do 28 punktów. Aktualnie jarosławianie zajmują szóste miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej i ze spokojem mogą się przygotowywać do udziału w fazie play off LOTTO Superligi.

Luty jest pracowitym miesiącem także dla najmłodszych zawodników i zawodniczek klubu z Jarosławia. Uczennica SMS w Jarosławiu - Anna Brzyska już od poniedziałku startować będzie we francuskim mieście Metz w turnieju z cyklu WTT Youth Contender. Po zakończeniu imprezy w Francji, jedna z czołowych tenisistek stołowych w naszym kraju weźmie udział w turnieju tej samej rangi w belgijskim Spa.

Z dwoma medalami wrócili jarosławscy tenisiści stołowi Kolpingu i uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu z 3. Grand Prix Podkarpacia kadetów. Drugie miejsce w gronie chłopców zajął Alan Zieliński, a brązowy medal wśród dziewcząt wywalczył Natalia Maciałek. Na dalszych miejscach zmagania ukończyli Aleksander Zielnik i Wojciech Flaumenhaft.

Informacja prasowa: Sokołów S.A. Jarosław/Kolping Jarosław